Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafik1213

Rozwiązany: ATI Radeon 3450 512MB - będy i zawieszki w grach

Polecane posty

Witam mam wielki problem z ah 3450 karta nowa raptem 16 godzin od rozpakowania

system pracuje niestabilnie w grach wywala błąd w necie się zawiesza ,komp się restartuje

cpu 2.88

1 gb ram

zasilacz nowy 350 w

Próbowałem wszystkiego format Windowsa pobrałem service pack 3 ściągałem stery neta i nić nadal to samo co mam robić.??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty ? Niektóre wersje tych kart potrzebowały zasilania

oczywistsze jak niema sterowników to komp jest stabilny tylko wolniej pracuje a jak zainstaluje to zaczynając problemy

czekam na jakąś pomoc

karta agp wcześniej miałem giforce 6600 nie było problemu proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładną konfigurację komputera (dokładne modele, łącznie z zasilaczem). Poza tym wyczyściłeś dokładnie kompa z resztek po sterownikach od GeForce'a? Tzn. czy czyściłeś wszystko Driver Cleanerem po wyjęciu starej karty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź lepiej napięcia jakie podaje ten wyrób zasilaczopodobny. Sprawdź też kompa na innym, porządnym zasilaczu. Możesz jeszcze podać jakie błędy wyskakują?

No i czyściłeś system z sterowników po nVidii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź lepiej napięcia jakie podaje ten wyrób zasilaczopodobny. Sprawdź też kompa na innym, porządnym zasilaczu. Możesz jeszcze podać jakie błędy wyskakują?

No i czyściłeś system z sterowników po nVidii?

zrobione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił formata, czyli nie musiał. Skoro problem występuje również na OCZ 500W, to jeśli zasilacz miał coś zmajstrować, to już to zrobił, choć i tak wypadałoby zmierzyć napięcia.

Jedynym rozwiązaniem jakie przychodzi mi do głowy, to kombinowanie ze sterami (tzn. próbować z różnymi wersjami, niekoniecznie najnowszymi), ale po tej karcie i tak za dużo się nie można spodziewać. Jest tak okrojona, że jej nic nie daje to, że ma 512MB pamięci i dosyć wysoki zegar. Moim zdaniem lepiej wyjdziesz jak wrócisz do starej karty (tzn. 6600). Karty ATI HD z 4 na drugim miejscu to karty przeznaczone dla biur, do gier się nie nadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to chyba ja zwrócę ale nić się nie da zrobić niedługo dam fotki błędów

jak sprawdzić te napięcia może coś w biosie przestawić bo wadziłem ze pamięć jest ustawiona na 128

28420773.png

temperatura gpu 42 C

wyskakuje taki błąd może to wam coś podpowie

Pojawił się błon windows zostanie zamknięty żeby zapobiec uszkodzenia komputera .

Prawdopodobnie przyczyną błędu ati 2 dvag

stop ***stop:0x000000eac0x85dspaf0,0x862b56a0,0xf7c61cb4,0x0000000

ati 2 dvag rozpoczyna zrzucanie pamięci wirtualnej . czkam na odpowiedz to powinno wam na 100% pomóc ??

Poradzicie coś czy wyjąć kartę i pakować ??

Proszę pomóżcie ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://support.microsoft.com/kb/293078/pl

Najprawdopodobniej coś ze sterownikami. Trudno powiedzieć co, ale nie sądzę, by ATI bardzo przejmowało się tą kartą. Do pracy biurowej nie jest potrzebna optymalizacja, a do gier ta karta się nie nadaje. Jedyna rada jaka przychodzi mi do głowy jest taka, żebyś posprawdzał różne sterowniki, również te nieoficjalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...