Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kefas999

Rozwiązany: RUNE- pomocy!

Polecane posty

Czy ktoś pamięta taką grę jak "Rune" ? Mam pewien problem i z nikąd pomocy, mam nadzieję że znajdzie się dobra dusza która mi pomoże. A teraz do rzeczy.... W rozdziale "Wendols Lair" jest taki motyw że wychodzi się z jaskini czy jakiejś innej dziury i przechodzi się kładeczką linową do jaskini gdzie trzeba wykończyc dwie przerośnięte małpy :) i właśnie w tym tkwi mój problem, po ich zabiciu nie wiem gdzie iśc! W tej jaskini gdzie były małpy nie ma żadnego przejścia, a cofnąc się także nie mogę bo nie ma możliwości aby wskoczyc na półkę skalną. Są tylko takie jakby dwie wysepki skalne ta z której przyszedłem, połączona mostkiem linowym z wysepką na której jest jaskinia z dwiema małpami, a w około przepaśc!!!!! Próbowałem juz chyba wszystkiego i nic! A chciałbym przejśc tą gre!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to lata temu, ale pamiętam, że w pewnym momencie, możliwe, że w tym który opisujesz, trzeba wykorzystać wiatr żeby przejść dalej. Wiatr jest w pewnych miejscach ze zmiennym natężeniem, dlatego trzeba wykorzystać chwile gdy wieje i śmiało skoczyć w przepaść. Powinno wywiać Ragnara do następnej jaskini czy lokacji. Jeśli się nie mylę to nawet teraz pamiętam że przed tą lokacją z wiatrami był filmik z jakimś przeciwnikiem który wykorzystał tą technikę. Jeśli jednak pomyliłem się co do etapu gry to wrzuć jakiegoś screena albo kilka żeby można było lepiej zidentyfikować problem.

pozdrówko,

:cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...