Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jnon

Rozwiązany: Call Of Duty Modern Warfare 2

Polecane posty

Witam!

Już mam problem z nowym Cod'em, a jeszcze nie grałem.

Instaluje go poprzez steam'a przez jakies pol godziny, wyskakuje komunikat, ze gra zostala zainstalowana wiec chce ja odpalic, wtedy przez steama sciaga sie nowa aktualizacja i po chwili wyskakuje komunikat:

'Instalacja Call of Duty Moder Warfare 2 nie została ukończona (55)'

Co mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wywaliło już na samym początku, czyli wlacza sie małe okienko od tego Steama i próbuje się aktualizować po czym mówi że steam jest nie dostępny, spróbuj poźniej co za shit :huh:

EDIT: Poszło, nie wiem może serwer Steam był zapchany:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie krew zaleje... Nie po to płacę za grę 130 zł żeby pierdo**** Steam pokazywał mi następujący komunikat: "Serwery Steam są w tej chwili zbyt zajęte by zając się twoją sprawą. Spróbuj ponownie później."

@Edit

O! Łaskawy Steam znalazł dla mnie czas ale znów nasuwa się pytanie: CO pobiera się przez Steam jeśli mam pudełkową wersje gry !?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo... To są jakieś żarty... Niech włożą jeszcze 15001900 więcej zabezpieczeń... Na początku mi pokazywało, że grę dopiero jutro można zainstalować a teraz mi ją ściąga ze Steama. Po cholerę ja mam te dwie płyty DVD? Gdybym miał sam klucz to bym tak samo miał jak teraz... ACTIVISION WIELKI ZA WYBOR STEAMA!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie pudelko po prostu otwieracie plyte CD1 i klikace "zainstaluj ponownie" dalej dalej dalej, i powinno wam wyskoczyc w koncu okienko "instalowanie z plyty"

a moj problem polega na tym, ze zainstalowalem juz gre, ale kiedy klikam uruchom/2 razy na ikonke otwiera sie okno "uruchamiane MW2..." czasem jakies "rozszyfrowywanie plikow" okienka znikaja i nic sie nie dzieje....ktos ma pomysl? btw, pieprzony steam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego:daje instalację,najpierw instaluje mi steama(nie znosze tego).gdy daję dysk instalacji D (na C nie mam miejsca )to wyskakuje mi coś takiego:błąd z odczytu pliku.błąd 1305:e_resources\steainstall_polish.msi.zweryfikuj czy plik istnieje i czy masz do niego dostęp...jest tam ten plik,próbowałem instalować przez niego i nic.help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam to bardzo dobre rozwiązanie. Autpatchowanie i VAC, dzięki któremu na serwach nie będzie cziterów. Gra zainstaluję się tam, gdzie zainstalowany jest Steam. Żeby zainstalować grę z płyty po prostu wsadzacie płytę do kompa i odpalacie instalatora z płyty, włączy się wtedy aktywacja produktu Steam, po wpisaniu serialu zacznie się długa instalacja. Długa. W końcu to 10 GB danych. Po zainstalowaniu ściągają się od razu patche, jeśli nie chcecie ich ściągać to przed włączeniem komputera i Steama odłączcie kabel od internetu (albo wyłączcie go w Panelu Sterowania, a następnie włączcie Steama). Wszystko to mówię w oparciu na FEAR 2, który również jest zintegrowany ze Steamem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zainstalować grę przez STEAM, nie pobierając niczego. Teraz przy próbir uruchomienia wyskakuje komunikat że Steam nie ma dla mnie czasu. Wie ktoś w czym tkwi problem ... Na szczęście siostra dzisiaj kupiła Mini Ninjas to jutro będę miał co robić. Ehhhhhh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...