Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Altair1404

Rozwiązany: NFS Shift zacinanie w menu

Polecane posty

Gość Altair1404

Witam, dziś mój problem wygląda tak: po zainstalowaniu patcha, oraz najnowszych sterów gra zaczęła się zacinać w menu. Może nie jest to specjalnie uciążliwe, ale czasem też to zacinanie przechodzi na wyścig. Co dziwniejsze, gra przed patchem i na starych sterach działała good i nie było żadnego problemu, na tych samych ustawieniach grafy.

Sprzęt:

Intel PDC 2x 2.00 GHz

Palit 8600GT Sonic+ 256mb ram (sterowniki 191.07)

2.0 GB Ram

Pomogło zmniejszenie rozdziałki z 41 na 40, ale wydaje się, że gra jest teraz za szybka. Ale mimo wszystko moje pytanie jest aktualne. Co zrobić, aby przy rozdziałce 41 gra nie zacinała się?

EDIT: Jednak nie. Dziś po włączeniu gry znowu zacinała się w menu i oprócz tego na wyścigach też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ok, poradziłem sobie. zainstalowałem ponownie grę, tym razem bez patcha i jest ok, co prawda wczytuje się teraz całą wieczność, ale bynajmniej nie ścina.

EDIT: Jednak tylko za pierwszym razem nie ścinało, ale znalazłem w necie coś takiego: trzeba usunąć z folderu NFS SHIFT w Moich Dokumentach plik graphicscofing i nie zmieniać ustawień graficznych w grze. I faktycznie wtedy działa ok, ale czy nie zmieniają się czasem detale?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Po tym patch 2 gra chodziła fajnie, ale znowu zaczyna się to samo. Czasem uruchomi się bez zacinania, czasem ścina.

Mam najnowsze stery. A czy nowy DirectX pomoże??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...