Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Err0rs

wPLN z CDP

Polecane posty

Witam!!!

Brakuje mi kodu z CDP do gry.Wiem że teraz jest masowa akcja i dużo osób sobie zamawia.Mi potrzeba 1 kodu i 1pkt nawet z eXtra Klasyki ale tej nowej :)

Możliwe że ktoś ma ten kod a i tak nie bawi się w konkursy i za niego i tak gry nie kupi i nie jest mu w ogóle potrzebny za to ja go chętnie przygarnę.

Jeśli będziecie chcieli oddać kody to piszcie na PW.

Z góry Dziękuję :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czy nikt naprawdę nie da ani jednego kodu.

Mogę za ten kod (oczywiście działający,nie wykorzystany) dać konto do Tibi.Jest to moje 2 konto które kiedyś zacząłem grać moje początki oczywiście ale założyłem sobie drugie i z tego już nie korzystam :)

Konto ma 13 lvl prawie że 14 dużo expa nie brakuje by wbić na ten lvl.Złota jest ok.? 4K lecz też nie daje głowy czy naprawdę tyle.Konto na server'ze Kyra.Wyszedłem już z Rookgard xD Nie mogę obecnie sprawdzić gdyż nie ma na PC Tibi i nie chce tego już instalować :P

Może imponujące nie jest ale dla początkowych graczy którym się nie chce grac może zaczynać od razu od 13LVL.Na nim mam tam fajne bronie,zbroje itp.Więc jeśli ktoś gra moze sobie z tego konta wrzucić na swoją postać.Za nie chce tylko 1 kod o wartość 1pkt czyli eXtra Klasyka ta nowa.

Jak coś to piszcie na PW.Mam jeszcze stare konto na Metka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu się naśmiewa.Tak mi przyszło do głowy to napisałem.A gry nie chce kupować dlatego bym nie zbierał tego kodziku.Bo te gry z Gog czy jakośtak to z obrazka to shit straszny a za 1 pkt więcej mam [beeep]iaszcze gry do wyboru :)

Co mam dać konto na Metka z 78lvl :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...