Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

..:RybA:..

Telefon dla osoby starszej

Polecane posty

Witam,

mój problem polega na tym, że chcę kupić telefon dla babci. Babcia dobrze widzi i nie ma problemów z małymi klawiszami, ale jako osoba starsza boi się dużej ilości opcji. Chodzi o to, żeby mogła w jak najprostszy sposób wybrać jakiś numer i w jak najprostszy sposób odebrać. Sms nie są konieczne, a nawet nie wskazane. Najlepiej żeby ten telefon jakoś nie najgorzej wyglądał - w końcu to prezent. Powiedzmy, że cena nie gra roli. Myślałem nad jakimś telefonem z klapką np. Samsungiem x200 - żeby odebrać wystarczy podnieść klapkę tylko gorzej z wybieraniem. Macie jakieś pomysły ??

Pod koniec przyszło mi do głowy... Może istnieje jakiś telefon w którym dałoby się przerobić soft tak, żeby w menu została tylko książka telefoniczna?? Albo chociaż, żeby to książka była domyślnie wybierana po wejściu do menu, a nie wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia ma Motorole V3 i świetnie sobie z nią radzi (a ma 75 lat). Z opcji i bajerów i tak nie kożysta - najwyżej jakieś foto nieraz zrobi. Czytelny wyświetlacz, stylowy wygląd i wygodne klawisze. Polecam dla osób starszych. Dodam, że babcia nigdy wcześniej nie miała w ręku komórki, a szybko nauczyła się dzwonić, czytać sms-y i robić foty :P

Ale jak wolisz coś jeszcze prostszego to kup jej ten telefon co kolega wyżej zaproponował. Chyba prostszego fona nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

a moja nokie n97,6 i resztę serii do tego HTC hero-możecie skończyć bo to niema najmniejszego sensu co robicie macie pomóc autorowi tematu w doborze fona dla osoby starszej a nie chwalić się tymi jakim mają (czy nie nie wnikam)wasze Babcie.

@autor rozglądnij się za nokia 6290 co prawda ma symbiana ale telefon jest bardzo łatwy w obsłudze i czytelny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...