Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Mini Ninjas

Polecane posty

Zgadzam się , gra przyjemna, ludzie tak uważają bo pewnie widzieli tylko screeny. Sam byłem zdziwiony jak zagrałem. Bardzo fajna zręcznościówka i na razie mam tylko jedną wadę, znaczy dwie. Nie ma co-op i nie mogę grać na padzie, z czego bardzo ubolewam, bo na padzie grało by się wyśmienicie :diabelek: Gra godna polecenia jeśli chce się oderwać od świata fpsów i rpg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nikt nie pisze w tym temacie. Czy uważacie, że IO powinni zrobić kontynuację Mini Ninjas? Według mnie tak, gra jest bardzo przyjemna i myślę, że teraz uwzględnili by tryb kooperacji i starczyłaby na dłużej. Tylko, że pracują nad trzema grami, zatem możemy jeszcze długo poczekać (nowy Hitman, Kane & Lynch 2 i gra dla psycholi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem w pełną, ani nawet w demo. Mini Ninjas to przyjemna dla oczu gierka akcji i momentami jest zręcznościowa. Prawdę mówiąc dowiedziałem się o niej szczegółowo dopiero wczoraj (jak w Polsce premiera była ponad 2 miesiące temu[W CDA też chyba był temat o tej gierce..?]). Po obejrzeniu trailerów myślę, że warto zagrać, choć wygląda trochę bajkowo. Mam nadzieję, że niedługo dostanie się wreszcie w moje ręce, a jak nie moje to mojego brata. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej pisałem, jestem niesamowicie nakręcony na tę gierkę. W najbliższym czasie zamierzam ją nabyć i wsiąknąć do tego bajkowego świata.

Kontynuacja? Czemu nie! Ludzie z IO mają talent do udanych produkcji. Po wydaniu Kane & Lynch II sprawa będzie otwarta (jeśli żaden Hitman się nie wciśnie w to miejsce).

Moim zdaniem rynek bardzo potrzebuje tego typu produkcji. Po Raymanie nie dostaliśmy godnego kontynuatora w tym sorcie gierkowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo tej gry. Wrażenia pozostały jak najbardziej pozytywne, co idzie z moimi planami zakupu tej produkcji. Moim zdaniem nie jest to gra tylko dla dzieci. Uważam, że to jest raczej świetny relaksator, którym będę się relaksował po harówce w Czarnobylu, bieganiu po dachach w Mirror;s Edge czy skończeniem prac w pierwszej wizji świata po wojnie nuklearnej. Gra ma klimat wzięty z japońskich komiksów fantasy (Samotny Wilk i Szczenię), tyle że mocno wylajtowany. To jest w tym niesamowite. Kiedy tylko zacznę narzekać na grową pustkę, polecę do sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj, bo naprawdę warto! Jeśli chodzi o ten sort gier to Mini Ninjas jest w absolutnej czołówce i może śmiało konkurować z Raymanem. Przeszedłem i jestem oczarowany klimatem, relaksującą rozgrywką i ogólnie wykonaniem gry - panowie z IO dali radę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę dostał jeden z moich młodszych braci. Popatrzyłem jak gra i myślę sobie "eee... jakieś coś dla dzieci", lecz później, gdy miałem lekki kryzys (nie miałem w co grać) włączyłem i ... nie wstałem od niej przez 2h ! Gra jest świetna! Nie tylko dla dzieci! Bardzo ładna grafika i fajny system walki. Jedyną wadą jest brak co-opa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra! Jest wymagająca, ale zarazem z lekkim (nie mylić ze słabym) klimatem oraz ciekawym, bajkowym światem.

Dużo broni, kilka postaci a każda z inną techniką walki(+jeszcze magia kuji).

Jakieś minusy? Mogło by być więcej rodzajów przeciwników, ale cóż..... żadna gra nie jest idealna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...