Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ModulatorFan

Vietcong:podobne

Polecane posty

Przed chwilą przeglądałem sobie moje gierki i znalazłem ciekawą grę Vietcong (To taki typ jaki lubię najbardziej) odpaliłem i grałem odjazdowo gra działa ani jednej zwieszki można sobie bez ograniczeń chodzic po bazie wojskowej...Aha i tutaj mnie najbardziej wkręciło ale gra zbladła mi już po pierwszej misji gdzie można chodzic tylko po bunkrze i strzelnicy :( dobra ale wracając do początku:szukam gry w której można kiedy się chce i jak się chce chodzic po bazie wojskowej pełnej okopów i kolesi którzy nie cierpią kapitana :D Jest teren wielki (można sobie wsiadac do samochodu i pojechac do jakiejś wioski ale tylko kiedy dostanie się przepustkę...takie wojskowe sratytaty wiecie o co mi chodzi (to z samochodem i wioską opcjonalnie bez tego też spoko) Najbardziej podobają mi się gry w których jest otwarta przestrzeń ale wojskowe a nie typu gta że planujemy atak na bank ale jeśli chcesz sobie chodzic bez sensu po mieście to spoko zaczekamy,tylko takie gdzie masz się zjawic o tej i o tej bo jak nie to w pysk.(też opcjonalnie).

uogólnienie o co mi mniej więcej chodzi:otwarty świat,ja żołnierz,baza wojskowa otwarta

KAPICHE?!

Za wszelką pomoc dzięki =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...