Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sergi

Windows 7 i gadżety

Polecane posty

Zaraz po instalacji systemu wyłączyłem gadżety (robiłem tak zawsze z 7 i Vistą) a teraz chcę je włączyć bo znalazłem ciekawe. No i jest problem, bo nie mam zielonego pojęcia gdzie to można zrobić. Wszyscy w internecie radzą klikać PPM na pulpicie i wybierać tam gadżety ale u mnie coś takiego się nie pojawia. Przeszukałem panel sterowania, menu start i google i wciąż nic. Ktoś miał taki problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania > gadżety pulpitu. Możesz tam dodawać dodatkowe gadżety, umieszczać w interfejsie itp.

W Windows 7 pasek boczny został zintegrowany z eksploratorem windows, więc być może stricte jako pasek już nie występuje, ale wciąż pełni takie same funkcje i tak samo wygląda. Innej opcji chyba nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, nie pamiętam dokładnie jak się tam włazi tak, żeby interface był wygodniejszy, ale jak Ci napiszę o co chodzi, może skojarzysz i sam znajdziesz.

Aha - nie jestem też pewien na 100% czy to tak samo wygląda pod 7. Jestem teraz w pracy na XP i nie mam jak sprawdzić.

Do rzeczy - Start -> Uruchom...

Wpisz "msconfig" i wduś [ENTER]. Powinno się pojawić okienko, a w nim zakładki. Interesuje Cię zakładka "Usługi". Poszukaj tam, czy nie wyłączyłeś przypadkiem usługi gadżetów (ale nie mam pojęcia jak się ona może nazywać, nie zaglądałem tam w ogóle).

Da się do Usług wejść jeszcze jakoś z Panelu Sterowania, ale nie mam pojęcia jak to jest w W7. Szukaj jakichś Narzędzi Administracyjnych i tam czegoś z Usługami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku czytaj posty! Napisałem już że przeszukałem panel sterowania a potem nawet dałem screena a ty wciąż to samo :dry:

To zmień widok panelu sterowania na "małe ikony", a potem załóż okulary, a już na samym końcu, jak nie znajdziesz, to zacznij seplenić.

Proszę trochę przystopować, bo posypią się ostrzeżenia - Gofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...