Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

All Points Bulletin

Polecane posty

Yo bro! Dzięki za otwarcie tematu :wink:

Co do mojej opinii do samej gry - jestem jak najbardziej nastrojony pozytywnie. Zapowiedzi wydają się kuszące, screeny i materiały filmowe też a wieść, że nie będzie abonamentu bardzo mnie ucieszyła... a właściwie mój portfel. Czekam do premiery, bo nie uczestniczę w becie a mówiąc szczerze nie próbowałem nawet się zapisać. Oby to wiele razy powtarzane hasło czyli Grand Theft Auto Online/MMO znalazło potwierdzenie w rzeczywistości :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Owszem, ale żeby uniknąć nieporozumień a także, żeby była czysta klarowność - za grę jako produkt nadal trzeba będzie zapłacić :happy: Jeśli nie zrobią czegoś takiego jak ArenaNet ze swoim Guild Wars (wypuszczanie dodatków w dosyć krótkim odstępach czasu) nie powinno być problemu... Aha, i brak czegoś takiego jak konta VIP :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załapałem się na betę.

Gra jest fajna, ale ma kilka zasadniczych wad (które imho znikną w finalnej wersji)

1. sterowanie autami - jedne jeżdżą jak muł, drugie mają taką nadwyżkę mocy ze zawracanie "na trzy" kończy się paleniem gumy, a wejście w zakręt kończy się bączkiem

2. dość częste crashe (z bluescreenowymi włącznie) - dwie godziny pograłem, a w sumie resetów miałem ze trzy.

3. interfejs mógłby być bardziej czytelny

4. fizyka - pojechałem na czołowe i mój samochód wzbił się jak Harrier - pionowo w górę:D

z fajnych rzeczy - TO JEST MMO GTA - wygląda tak samo (samochodów mniej, ale miasto robi wrażenie jak Liberty City).

wyrównane siły policji i gangsterów - z reguły różnica jest około 5 osób w jedną lub w drugą (przy 160 graczach na serwerze)

fajne, wieloetapowe misje - przynieś coś, ukradnij, dojedź, rozwal bankomat, etc.

szkoda, że beta jest ograniczona do trzech dni w tygodniu, ale... DZIŚ JEST TEN DZIEŃ!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Owszem, ale żeby uniknąć nieporozumień a także, żeby była czysta klarowność - za grę jako produkt nadal trzeba będzie zapłacić :happy: Jeśli nie zrobią czegoś takiego jak ArenaNet ze swoim Guild Wars (wypuszczanie dodatków w dosyć krótkim odstępach czasu) nie powinno być problemu... Aha, i brak czegoś takiego jak konta VIP :happy:

Tak ale nie będzie to coś takiego jak Aion gdzie najpierw kupujesz a później ciągle płacisz. Czyli wyszło nam nic szczególnego. Tak jak inne gry kupujesz i grasz ile chcesz. A tak to płacić i płacić. A przecież kryzys jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Rozumiem, że masz na myśli rozwinięty system mikrotransakcji? Jeśli tak to też bym chciał, żeby coś takiego nie występowało :happy: Nie chodzi o normalny handel i kupowanie czegokolwiek, ale otrzymywanie bonusów, bo posiada się jakieś bonusowe konto albo płatny content wewnątrz gry. To byłbym spory minus :dry:

@ exkudlaty

Dobrze widzieć, że ktoś dostał się do bety i aktywnie ją testuję - można liczyć na jakieś szersze, ogólne wrażenia po skończeniu? :=] Chciałem się zapytać jak wypada właśnie gęstość pojazdów oraz cywili w stosunku do obszaru całego miasta? Dwa, co z optymalizacją silnika jak i kodu sieciowego? W czasie trwania bety autorzy wypuszczają jakieś szybkie poprawki czy na razie zostaje tak jak jest? I na koniec - strona z podaniem o dostęp do bety nadal jest otwarta. Zgapili się? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - nie ustawajcie w próbach załapania się na betę.

ja się zarejestrowałem z 4 czy 5 adresów (już się nie mogę doczekać spamu:-) i na jeden dostałem odpowiedź.

moim zdaniem jest dość ważne aby dobrze to po angielsku umotywować.

co do optymalizacji - na razie jest z nią kiła:) grałem w inne gry na tym samym silniku (tu jest wykorzystany UT 3) i były o niebo lepiej zoptymalizowane. jak wcześniej mówiłem - lipa jest z fizyką, póki co (ciekawy przypadek - zabiłem kolesia, potem do niego podbiegłem i mój heros zaczął kopać ciało a ono latało jak piłka).

po graniu widać że to wczesna beta,ale prawie za każdym razem jak odpalają serwery to coś tam modyfikują i patchują. na razie jak już pisałem - 2 godziny i trzy crashe z bluescreenem, więc nie gra nie jest komfortowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-9919/tworcy-al...grze-wideo.html

Z kronikarskiego obowiązku :happy: Szkoda, że nie pokazali za dużo nowego gameplay'a a tylko w czasie gadki jakieś screeny albo arty jednakże zwróciłem uwagę na jedną rzecz - możliwości modyfikacji postaci dadzą naprawdę szerokie pole do popisu :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra musi być niezła

Po udziwnionym MTA (jakieś kaskaderki, i inne dziwne rzeczy mam dosć :P)

A samo multiplayerowy GTA 4 jakoś mnie nie przekonało.

A tutaj przełom, pełno złych ludzi (gracze :P), Super Edytorek Postaci,(Nie będzie możliwe zobaczyć kogoś takiego samego jak ty) Niech się Saints Row chowa :P bo na co komu jakiś Facet poruszający się z gracją panny lekich obyczajów czy Facet biegajacy w staniku :), niewiem jak to z pojazdami, Policją, i samą walką, ale będzie niezła jadka.

To Dobra nowina że bez abonamentu (W którymś temacie napisałem czemu nie lubię abonamentu w MMO), tylko martwię o wymagania, Saints Row 2 i GTA 4, owszem chodzi da się pograć, ale nie licz na wysokie detale, i duży FPS na lepszy sprzęt muszę czekać ROK, Pozostaje czekać :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Na grę czekam niecierpliwie, wysłałem do nich mejla na testy beta ale nie odpowiedzieli :D może dlatego ze napisałem że jestem z Polski :P no ale cóż...

Zostały tylko 3 miesiące do premiery gry a entuzjazm jest bardzo duży, w sumie mogę go porównać do tego przed wyjściem gta4. Produkcja już teraz przedstawia się bardzo ciekawie, do tego pomaga im jeden człowiek co "pomagał" przy gta4 :D

Mam nadzieje że gra będzie krótko i zwięźle mówiąc [beeep]iSta!

Ja tam będę policjantką :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas przed sylwestrem myślałem kurde nie załapie się na betę trudno, zaglądam do maila aby zobaczyć jak idą postępny postaci do Simsów 2 (proszę bardzo śmiejcie się, ja chcę grać w Simsy 2 Lucią Morgan z FF3) jak zauwarzyłem jeszcze postać w toku ale zaraz zaraz :D APB coś tam przewidziałem a tam :D Zaproszenie na Closed betę, no to uradowany pobieram instalkę, tylko SZOK :P Instalka mnie uraczyła że mój komp nie pozwoli na zagranie w nią bo NAWET minimalnych wymagań nie spełni, kurcze i teraz nie wiem czy olać to i pobierać grę czy zbierąc kasę na lepszy sprzęcior.

Powiem tak czekajcie cierpilwe :D Nagroda was nie ominie, Tak samo było z Battlefield Heroes, czekałem myślałem że się nie doczekam ale dostałem to zaproszenie na betę, tylko w nią nie grałem bo przez te bugi nie mogłem się wbić na ekran tworzenia postaci.

:D Mogli by tak samodzielny edytor postaci dać to bym był zadowolony :P wtedy bye bye simsy :P Lucia Morgan jak żywa :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno zainteresowałem się tą grą, jakoś nigdzie o niej nie słyszałem wcześniej przed przeczytaniem zdawkowych info w CDA. Zapoznałem się z dostępnymi informacjami, obejrzałem gameplay, posłuchałem wywiadów z twórcami i jestem pod wrażeniem. Naprawdę niezła gra się zapowiada. Podoba mi się przede wszystkim customizacja postaci (ogromny wybór opcji) i questy a'la GTA. W końcu brak grindowania. No i interakcje między graczami - ustawiam się z kolegą, coby obrobić sklep, a dwaj gracze "policjanci" napataczają się podczas skoku i przeszkadzają... Sandboxowo, fajnie.

Tyle, że mam obawy co do systemu płatności. Na pewno nie będzie abonamentu, na 99% będzie płatna, więc pozostają mikrotransakcje... ych.

I jeszcze pytanie do beta-testerów - jakie macie kompy? Jak wam działa gra? W ogóle są gdzieś oficjalne wymagania sprzętowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze płatności zastanawiają. Abonamentu nie będzie na pewno, więc pozostają mikropłatności - ale jak mogą wyglądać w grze, w której raczej nie wymienia się "gearu" zbyt często? Poprawcie mnie, jeżeli się mylę, ale w APB bronie nie mają chyba statystyk jak w innych MMO (30-40 dmg, +19 do superowości i tak dalej), prawda? Więc można grać i grać i grać cały czas np. jednym kałasznikowem. Więc właściwie... za co tu płacić? :P

Może płatności będą dotyczyć dokładnego czasu grania? Będzie się wykupywać godziny? Np. 50 PLN = 50 godzin gry (przykładowo)? A może dostęp do poszczególnych dzielnic będzie płatny? Ciekawe jak to zorganizują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj wypisujecie, i po przeczytaniu recenzji na gry-online, zapowiada się tytuł godny nazwania go "sieciowym GTA", na pewno spróbuje gdy nadarzy się okazja, orientuje się ktoś jakie tu będą tryby gry ? no i czy będzie można tworzyć gangi. ? Może stworzymy gang złożony z osób z CDA jak się już gra pojawi. ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryby gry? Ależ to MMO, tu nie ma trybów gry, tu robisz co chcesz :P

Z tego co wiadomo, to można wykonywać questy, przeszkadzać w wykonywaniu questów przeciwnej frakcji, pomagać swojej frakcji (bo w każdym momencie można wezwać "wsparcie" kolegów;

- tu jest przykład, grający zobaczył, że ktoś wzywa pomocy i postanowił pojechać i zastał tam strzelaninę rodem z filmu akcji) itp. Questy też wydają się ciekawe, właśnie coś a'la GTA, a nie "zabij 5 dzików" :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryby gry? Ależ to MMO, tu nie ma trybów gry, tu robisz co chcesz :P

Z tego co wiadomo, to można wykonywać questy, przeszkadzać w wykonywaniu questów przeciwnej frakcji, pomagać swojej frakcji (bo w każdym momencie można wezwać "wsparcie" kolegów;

- tu jest przykład, grający zobaczył, że ktoś wzywa pomocy i postanowił pojechać i zastał tam strzelaninę rodem z filmu akcji) itp. Questy też wydają się ciekawe, właśnie coś a'la GTA, a nie "zabij 5 dzików" :P

Mówiąc tryby gry, mam tu na myśli jakieś PvE lub PvP czy będzie coś takiego, bo sama gra wydaje się być ciekawą i czekam na jej wydanie, oby była za free wtedy będę robił chyba napady na banki lub coś ten teges. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z ABP. Od kilku miesiecy wyszla jakas tam aktualizacja i pokazywalo ze wazy kilka kb czekam pasek dojezdza do konca i wylacza sie teraz w styczniu patrze to samo jest tylko nowszy patch ale ciagle to samo nie wiem co robic zagralem sobie tylko 5 razy )::: pomozcie.

Przepraszem ze w tym temacie ale nie wiem gdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiku danego przez ZdeniO - taki gameplay to ja rozumiem :wink: Co prawda, od strony technicznej nie widać jak wiele problemów może sprawić beta, ale sama zabawa wygląda przednie. Jak dla mnie, dobry system respawnu - trzeba mieć oczy dookoła głowy a wróg na szczęście nie pojawia ci się za plecami :tongue: , ciekawe zadania polegające na czymś innym niż grind i filmowe akcje. Chociaż końcówka pobiła wszystko. Face challenges... like this :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...