Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dunmer

Tibia

Polecane posty

Gość Morderca kabatów

Ech ta tibia. Po prostu masz za duże lagi i wywalają cię z serwera. Albo używasz takich dodattków jak np. tibia gg. Lagi mogą być spowodowane że masz jakiś program do wymiany plików włączony np. kaaza . Jak grasz w tibie lepieej wyłącz tego typu programy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Nie wiem co zrobić z tymi lagami. Nie mam żadnego takiego programu, a antyvirusa przecierz nie wyłącze. A wogóle, to gdzie mogę poziom lagów sprawdzić (w Tibii)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale często po chwili grania gra się zacina i wyłącza. Sprawdzałem, serwer wcale nie jest przepełniony. Nie wiem o co chodzi.

Ja sie z tym nie spotkalem, moze lepiej szukac mniej zajetych serwerow,

sprawdz ktory ma najmniej graczy ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wejśc na server kiedy pisze żę jest za dużo ludu i tylko z premium mogą wejśc??Poczekać trzeba?? :(

Musisz poczekać, albo zakupić sobie konto Premium :P .

Aktualną ilość osób na danym serwerze można zobaczyć na http://www.tibia.com, jeśli przekroczy 850, mogą wejść tylko osoby z kontem Premium :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> A jak wejśc na server kiedy pisze żę jest za dużo ludu i tylko z premium mogą wejśc??Poczekać trzeba?? :(

Trzeba albo poczekać aż ktoś się wyloguje i "zająć" jego miejsca, albo kupić premiuma - wtedy nie ma problemu. Można ułatwić sobie życie programami typu logon, ale jest to nielegalne i trochę niebezpieczne :/

Edit: sorki za taki sam post jak u góry ale tak się u mnie net ślimaczy że oba były wbrew pozorom pisane w tym samym czasie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... kiedy zginiesz - odradzasz sie u uzdrowiciela w miescie. Cały ekwipunek zostaje przy zwlokach :?, natomiast jest 10% szans, ze zgubisz cos z wyposażenia...

Klase wybierzesz dopiero na 8 levelu, kiedy bedziesz opuszczal wyspe. Klasy to:

Mag: wiadomo - magia, z tym ze bardziej ofensywna.

Druid: tez magia, ale defensywna, lecząca (druid moze robic najmocniejsze leczące runy)

Rycerz: zwykly wojownik. Często trenuje shielding, zeby móc blokowac ciosy potworków.

Paladyn: najczesciej atakuje z dystansu (łuk, kusza), moze sie też wspomóc czarami.

Na wyspie mozesz nabic exp... doslownie wszędzie. Na 1 levelu mozesz zejsc do kanalów pod miastem i wybijac szczury. Pozniej (na chyba 3 levelu) mozesz wyjsc z miasta i wybijasz wilki. Z czasem bedziesz w stanie ukatrupic orka (także rzucającego dzidami - "dzidziarz" :mrgreen:) a nawet minotaura... Ale to mały pikus z tym, co czeka na kontynencie :twisted:

PS. co ja sie dzisiaj tak rozpisałem :?: :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... sa takie ory w ciagu dnia ze ciezko sie w ogole polaczyc, a jak juz sie dopstaniesz, to nie ma co bic :D

no ale jak bedziesz mial szczescie, to trafisz na moment, ze szczury bedziesz spotykal co chwile :D

PS. na jakim serwerze grasz? :mrgreen":

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mamy trochę lipę, wieczorkiem jakby można było pograć to ci z "Nowego Świata" ;) mają popołudnie, ludu tyle się plącze że nie ma na czym expić :(

Ja to jestem już taką maniaczką, że potrafię wstać sobie rano żeby pograć :) tak o 6-7 rano jest na Hibernie ze 300 osób, i jest na czym expić. Za to w późniejszych godzinach kwitnie handel.

Nie ma co kocham tą gierkę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś napisać na jakim serwerze gra, jaki nick, lev i voc. Bylo by miło. :D To ja zaczne... Gram na Titanii(Tony Da'Rose-Knight-39<spadl bo hacked) Aldora (Willowek-Knight-13<rośnie ale najpierw skille :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...