Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

denar16

PS3 z USA

Polecane posty

Witam! Mam zamiar kupic konsole PS3 w USA. Mam pare pytać dotyczących tego zakupu:

1. Czy gry kupione w europie będą chodzić na amerykańskiej konsoli.

2. Czy nie bedzie problemów zasilaniem?

3. Czy obraz bedzię bedzie wyświetlany na moim telewizorze (mam CRTeka 21 cali. oprócz tego w Polsce jest PAL a w USA NTSC)

Z góry dziekuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dotąd wydawane gry na PS3 były pozbawione zabezpieczeń regionalnych, więc nie ma problemu. Problem będzie z filmami DVD i BD - zadziałają tylko te z regionu 1 (DVD) i A (BD)

2. Przejściówka do gniazdka będzie konieczna i wystarczająca.

3. To zależy. Zasadniczo nowsze telewizory nie mają problemów z przełączaniem się PAL/NTSC... Ale czy twój - nie wiem. Swoją drogą - zakup konsoli HD do tv o tak niskiej przekątnej i rozdzielczości wydaje mi się nieco dziwny, no ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze możliwość podłączenia do monitora 23 cale LCD

I ten monitor pewnie spisze się lepiej, niż twój TV - na bank ma większą rozdzielczość, niż telewizor 21", przekątna też większa. Problem może być z graniem w parę osób (kąty widzenia) ale to już sam zobaczysz.

No i kwestia najistotniejsza - czy uda się podpiąć konsolę ;p

Jeśli ten LCD ma wejście HDMI - żaden problem. Jeśli ma DVI - zasadniczo ok (kabel HDMI-DVI). Jeśli monitor ma tylko D-Sub - bez specjalnych konwerterów (czyli - wydatków) się nie obejdzie.

Do telewizora podepniesz raczej bez problemu - kablem RGB (w zestawie z konsolą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten monitor posiada wejście DVI, więc nie będzie problemu. Ja podłączam PS3 do monitora iiyama ProLite E2207WS i nie ma żadnych problemów. Używam do tego kabla DVI-HDMI do obrazu i kabla RGB z przejściówką Chinch - MiniJack do dźwięku. Ustawiasz w ustawieniach konsoli obraz na HDMI (720p, ponieważ ten monitor nie obsługuje FullHD) i dźwięk na Multi-AV i powinno śmigać - tak bynajmniej jest u mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...