Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Plackow

Radeon x1950 pro-klopot, komputer sie resetuje. Co robic?

Polecane posty

Witam.Wymienilem ostatnio GF6800 GT na Radeona X1950 Pro. Po tej zamianie komputer zaczal sie resetowac albo przy ladowaniu systemu albo niedlugi czas po pokazaniu sie pulpitu. Nie wiem co moze byc przyczyna. Prosze o pomoc.

Moj konfig: Pentium 4 3.01 GHz, 1.5 Gb RAM, zasilacz Tracer 4Life 400W, plyta glowna MSI PT880 Neo. Prosze o pomoc. (za brak polskich znakow przepraszam;angielski system).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

przecież ten zasilacz to istna bomba zegarowa

twój zestaw pobiera +/- 250w a ten zasilacz jest Ci w stanie tak obstawiam na oko podać 200w

zacznij od sprawdzenia na jakiejś porządnej zasiłce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Nie jestem przekonany co do 350W poniewaz wyczytalem ze 450W lub wiekszy jest wymagany...

A odinstalowałeś w ogóle dobrze sterowniki od tego Geforce?

Najpierw zrobilem Winde bo wylaczal sie przy ladowaniu systemu, sterowniki poszly po formacie wiec to nie jest ich wina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pieprzenie bym powiedział. na pewno przeczytałeś to w sklepie, a tam to raczej wiarygodnych informacji nie podają. :P twój zestaw z zaokrąglaniem do góry pobiera w stresie z 300W :P to po co Ci 450? chyba, że planujesz jakiś upgrade w przyszłości. ale w końcu sam powiedziałeś że kasy na razie nie masz za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie. Fortony to dobre zasilacze, ale te pewnie przeszły dużo w swoim elektronicznym życiu i już zbyt długo nie pochodzą. Lepiej stan na głowie i załatw dodatkowe 50zł, wyjdzie Ci to na dobre, zobaczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mentlik w glowie... To jesli mozecie to rzuccie jeszcze jakis dobry tani model... Bede bardzo wdzieczny... Postawie [CIACH] za pomoc ;)

A co powiecie o tych modelach??? Nad nim sie zastanawiam: http://allegro.pl/item792872408_delta_400w...mies_f_vat.html i jeszcze nad tym: http://www.esc-net.pl/product_info.php?cPa...oducts_id=18537 ale to jest tylko 350W.

Jak myslicie??? Ten zasilacz Delta bedzie dawal sobie rade??? Polecono mi ja na innym forum. Ja zacytuje fragment: ''Delta to dobra firma

. Sprawdzona jak Fortron. Ta nawet ma mocne linie 12v więc na rozbudowę w przyszłości starczy.'' Co wy na to???

Doczytaj regulamin, konkretniej punkt traktujący o używkach. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

czy ja mało linków Ci podałem

co do tego MC to one Ciągną mocniejsze konfigi z resztą twój komp nie będzie pobierał więcej niż 300w w stresie.

co do zakupów na alledrogo objaśniłem z czym się to wiąże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten Forton jest nowy, ma wystarczający zestaw wtyczek i gwarancje, to możesz kupić. Ciągle twierdzę, że 350W to za mało, P4 ciągnie dużo prądu zwłaszcza jeśli się go podkręci, a dla zasilacza niezbyt zdrowe jest pracowanie pod dużym obciążeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...