Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Steam-pomoc z save'ami

Polecane posty

Cześć.

Przenoszę się na Win7 (XP zostawiam do starszych gier typu SH2), zainstalowałem na nim Steam'a. Jednak żadne gry nie są zainstalowane (nic niesamowitego). Chciałbym mieć wszystkie gry na "Siódemce", więc interesuje mnie jak zainstalować gry na tym systemie nie tracąc zapisanych gier z XP. Dodam, że mam słaby internet i pobieranie wszystkiego przez Steam nie wchodzi w rachubę (ściągnę tylko CS'a). Czy przenosząc po prostu pliki z folderu Steam na XP do Win7 będzie działać? Obawiam się o rejestr... Jeśli się nie da, to gdzie są save'y w ETW? Grałem wielką kampanię Francją i nie chciałbym tracić postępu w grze :(.

Jeszcze jedno pytanie-gdzie znajdę plik, w którym mam zapisany swój level i achievmenty z CoD4? Szkoda mi tracić 55lvl i złote bronie. Wiem gdzie jest cfg, ale tam nie ma informacji o poziomie.

Dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze saves mają swój folderek w steamie, ale tylko od gier steamowski, a nie od tych które sobie z kompa wgrasz, możesz ale steam je traktuje tylko jako skrót do gry.

Odpowiedz 2: Jeśli savy przeniesiesz z XP do Win 7 w steamie i innych grach na 99% powinno działać, steam też chiociaż nigdy tego nie robiłem, to myślę, że tak jest... A co do CoD4 przykro mi ale tego sobie nie zapiszesz wiem, że to wnerwiające, ale oni mają taki system...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...