Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukas12x

Jak przyśpieszyć blueconnect

Polecane posty

Jestem nieszczęśliwym nabywcą blueconect mam modem Huawei Mobile Conect model E180. Czy ktoś wie może jak to coś przyśpieszyć. Kupiłem wersję 236 kb/s a gdy go używam mam 5-15 kb/s czasem to do 5 nie dochodzi. Mam zainstalowany compresor, ale nie widać żadnej zmiany, mam podłaczoną antenkę - mała zmiana teraz dochodzi do 20 kb/s. Więc bardzo proszę o pomoc. HELP!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej już więcej z niego nie wyciśniesz. Jeśli ciągnie Ci te 15 kb/s po wykorzystaniu limitu to masz całkiem dobrze. U mnie jest ok 5 a po wznowieniu limitu ok 30. Także moim zdaniem więcej nie będziesz miał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, tyle że od Orange. Ogólnie - żenuła :/. Miał chodzić z prędkością 237kb/s, a często ma problem z 30... Znam kilka osób, co mają podobny net z Plusa i skarżą się na ten sam problem. Z tego, co widzę, to dosyć powszechne u operatorów tel. kom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie da się wykupić lepszej prędkości. Musisz mieć po prostu zasięg do lepszej transmisji. Zakładam, że masz tak jak ja EDGE. Proponowałbym pobawić się z miejscem "leżakowania" modemu. Być może znajdziesz coś lepszego niż EDGE. Ale to raczej musiałbyś mieć lapka i biegać po okolicy i szukać zasięgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam nie łapie zasięgu UMTS to też macie takie prędkości jak macie. Moja kuzynka posiada blueconnect, mieszka na wsi i jak tam siedzę u niej na necie to żenada. Nie dość, że takie słabe prędkości to jeszcze limit 1 GB na miesiąc.

IMO to jeszcze nie czas żeby w Polsce kupować bezprzewodowy internet. Jeżeli cały kraj będzie pokryty zasięgiem UMTS i zniosą limity to wtedy można brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...