Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

limonek

PlayStation Home

Polecane posty

Co tu dużo mówić. Fajny bajer, choć po pewnym czasie nudzi. Przynajmniej takie było moje odczucie, jak pożyczyłem na jakiś czas PS3 od kumpla. Generalnie uważam, że cały pomysł PS Home jest nieco niewykorzystany, choć doceniam to że Sony stale ulepsza Home.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem. Pochodziłem pół godziny, wyłączyłem. Drugi raz odwiedzać nie zamierzam. Nuda ;)

Za pierwszym razem też tak miałem. Potem postanowiłem dać HOME drugą szansę i za ddrugim razem chwyciło. Może nie całe to "sekonlajfowanie", ale całkiem przyjemne minigierki. Do dziś zdarza mi się wracać, żeby pograć choćby w minigierki Buzza albo Siren: Blood Curse...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie nudy, ale 10 milionów regularnych użytkowników, sądzi o tym inaczej ... :laugh:

Ostatnio właśnie z tej okazji, dodali nowe poziomy, darmowe domy etc.

Powstała również pełnoprawna gra, do tego darmowa.

Polega na tym, że budujemy swój pojazd latający, i sterujemy nim podczas walk z innymi.

Za wygrane walki dostajemy PTZ, które można zamienić na części czy ulepszenia do maszyny. IMO fajna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Home jest bardzo fajne. Niestety kilka rzeczy jest w nim uciążliwych, a wręcz wkurzających. Ostatnio otwarli taki specjalny poziom świąteczny. Można było zrobić sobie zdjęcie. Wszystko fajnie, ale są takie "n00by", które stoją cały czas przy aparacie i maszyna robi nam zdjęcie tułowia, bo jakiś idiota pół godziny zastawia obiektyw. Ludzie, trochę logiki :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...