Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LittleBigBoro

STEAM - nie mogę się zalogować

Polecane posty

Włączam Steam'a, wyskakuje okienko, w którym trzeba wpisać login i hasło. Wpisuję i pojawia się komunikat że dane są nieprawidłowe. No dobra, myślę, pewnie zapomniałem hasła. więc próbuję odzyskać dane. Dostaję pytanie czy pamiętam login. Pamiętam, więc wpisuję go. Pojawia sie informacja, że kod weryfikacyjny oraz sekretna odpowiedź zostały wysłane na maila. Toteż sprawdzam maila... I nic. Wiadomości nie ma jeden dzień, drugi. Pomyślałem, że zapomniałem loginu (w co wątpię) więc znowu próbuję odzyskać dane. Tym razem z opcją "I don't know my account name". Wpisuję adres e-mail i pojawia się informacja, że nazwa mojego konta została wysłana na pocztę. Więc czekam... czekam... Nic. Więc wybieram opcję z wpisywaniem kodu produktu. Ale to też nic nie daje. Wiadomość na maila nie dochodzi... Co mam jeszcze zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, padłem ofiarą użytkownika "Fringo" grałem z nim w CS'a, ot nie znałem gościa, trochę pogadaliśmy wysłał mi zaproszenie do znajomych, ofc durny ja przyjąłem. Gdy wyłączyłem komputer na drugi dzień niespodziewanie wyskakuje okienko żebym podał hasło login ok wbiłem, i gdy już wszystko sie załadowało znów to okienko, nie mogłem zamknąć wpisałem i nic dalej zresetowałem steama, już miałem takie komunikaty jak ty. Napisz do chłopaków od steama góra 3 godzinki i oddadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś problem z csem, znalazłem jakiegoś "specjalistę" na jakimś forum o CSie. Gość napisał na gg "bo tak szybciej". Wmawiał mi, że ma jakiegoś fixa dzięki któremu będę mógł znowu grać w CSa, a ja głupi uwierzyłem i ściągnąłem jakiegoś keyloggera jak podejrzewam. Kazał mi się najpierw wylogować ze Steama, zainstalować jego "patcha" i znowu zalogować. Byłem młody i głupi - uwierzyłem. Kilka sekund po zalogowaniu pojawił się komunikat, że Steam sam się wylogował. Wtedy już załapałem o co chodzi i szybko zalogowałem się ponownie (koleś nie zdążył zmienić haseł) i zmieniłem swoje passy. Na szczęście uratowałem konto warte 200zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę ci przeskanować cały komputer pod kontem obecności robaków, spyware, adware i innego badziewia. Polecam Ci spyware doctora, bo kiedy mi ukradli konto w Wowie to po przeskanowaniu miałem z kilkaset wrednych programów, z czego połowa służyła do wykradania haseł różnych programów!

Zmień lepiej wszystkie hasła do skrzynek, banków itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rennard

Komputer był formatowany tydzień temu, przed formatem logowało się bez problemu. Po formacie także ale tylko raz, potem wszystko się skomplikowało.

Ok więc napiszę do Valve. Może mi ktoś podać adres gdzie to wysłać, co napisać i czy trzeba jakiś załącznik do wiadomości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SajuU @markomuncho

A czy to takie trudne wejsc na strone Steam i tam samemu przeczytac instrukcje o tym, jak odzyskac dostep do skradzionego konta?

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-qdfn-4366&l=polish

I tak przy okazji - wlaczcie sobie Steam Guard, problem z glowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...