Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Forumowicz Miesiąca - październik 2009 (nominacje)

Polecane posty

Na początek info dla niezorientowanych - Forumowicz Miesiąca, to forumowicz, który w konkursowym miesiącu wykazał się największą aktywnością, był najbardziej pomocny, pisał najlepsze posty, wzniecał burzliwe dyskusje itp. Pierwszy etap zabawy, który mam zaszczyt właśnie ogłaszać, to zgłaszanie kandydatur. W drugim etapie następuje głosowanie, w którym bierze udział piątka, która otrzymała najwięcej nominacji.

W tym temacie zgłaszamy kandydatury forumowiczów godnych tego zaszczytnego miana. Możemy nominować maksymalnie trzy osoby, nie możemy nominować siebie. Nominacje prosimy uzasadniać. Każdy może napisać tylko jeden post w tym temacie, temat przeznaczony jest jedynie do nominowania, wszelkie dyskusje są zabronione. Nominacje trwają do środy 04.11.2009.

Zabawa organizowana jest przez moderatorów forum i nie jest w żadnym stopniu związana z Redakcją CD-Action. Jedyną nagrodą jest specjalna ranga, która nie niesie ze sobą żadnych przywilejów i uprawnień. Jest po prostu prestiżowa i unikalna :)

Link do regulaminu zabawy:

http://forum.cdaction.pl/Forumowicz-miesia...aci-t54895.html

Nie bądź bierny, nominuj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominuję:

pavlaq89 za bardzo ciekawe i kontrowersyjne wpisy na blogu. Way to go, plemię pawlacze!

Sedinus za rozwalanie kolejnych zagadek wszelkiej maści. Również za to, o czym wspomniał Matrix. Oko Horusa widzi wszystko, również dobrą wolę!

Salantor za wysoką jakość wypowiedzi - do tego stopnia że chciałbym z nim podyskutować, ale się boję że mnie przegada ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGM: ogromna wiedza z wielu dziedzin, ciekawe posty.

RamzesXIII: interesujące wpisy na blogu, odgadywacz hardcorowych zagadek.

No i niech mu będzie... :wink:Trymus: w tym miesiącu troche mniejsza aktywnosc, ale jednak wciąż duża ilosc mądrych postów i ogromna wiedza historyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo ne student PG, jeno konkurencji.

Nominacje dla EGM-a za jakość wypowiedzi, Trymusa za ilość wiadomości, jaką przekazuje w tematach, w których się wypowiada i dla... hm... O wiem. Holy Death, za sposób wypowiadania się w dyskusjach, jakość wypowiedzi a nade wszystko ich zwięzłość i konkretność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedinus mam wrażenie że żadne zagadki nie są dla niego problemem.

HammerHead podziw za wiedzę z dziedziny militariów, i ogólnie za kulturę osobistą.

Princefan często udziela się w dziale "Czy pójdą", można z nim prowadzić dyskusje na wszelaki temat, i zawsze są na poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro motywowałem ludzi, żeby coś tu napisali, to głupio samemu nic nie naskrobać.

SwisteK za to, że pomaga ludziom z problemami z PC.

Ferrou i Salantor w sumie to za całoksztalt. Dobrze mi się czyta ich posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGM- za młodość ducha, którą przewyższa większość użytkowników forum.

Salantor- bo inteligentny jegomość.

Brylant- za aktywność.

Co do mnie to ani reelekcja nie byłaby wporządku, ani na nią nie zasługuję z powodu ogromnego deficytu czasu i utrudnionego dostępu do sieci poza weekendami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...