Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Program do tworzenia muzyki

Polecane posty

Poszukuje darmowego programu do tworzenia muzyki. Wazne aby byl mozliwie zaawansowany, a jednoczesnie przystepny bo nie jestem dobry (jeszcze) w te klocki.:D Mialem (nie)przyjemnosc korzystac z audacity - program jakos do mnie nie przemowil. 'Sam' zniszczyl zapis jednego z wazniejszych plikow (bo na informatyke muzyke mialem zrobic...), ktory i tak zbyt dobrze nie wyszedl (wlasnie przez interface, ktorego kompletnie nie rozumiem). Czy sa jakies sensowne alternatywy? Ktos polecil mi Fruity Loops Studio, ale niestety w darmowej wersji nie mozna zapisywac projektow... Jest jakas mozliwosc 'obejscia' tego (aczkolwiek to byloby juz lamanie prawa, prawda?)?

Co proponujecie? Z gory dziekuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to juz Ci nie powiem, poniewaz nie wiem, ja dostalem na prezent pelna wersje, ale z tego co wyczytalem na necie mozna zapisywac utwory jako MP3, ale bodaj 2 badz 3 minuty tylko. Mimo tego szczerze polecam.

Swego czasu zrobilem reklame CDA, muzyke wlasnie zrobilem tym programem, tylko gitara basowa byla zywa:)

http://www.youtube.com/watch?v=UgEnNYvgxTM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oceny twojej reklamy to sie nie wypowiem - z roznych wzgledow nie chcialo mi do konca zbuforowac - ale komenty rozbrajaja.:) Chyba sciagne sobie to demko bo jesli da sie robic 3min. utworcy to bedzie wystarczajace.:)

EDIT: W goglu szukalem opisu co te demko oferuje. Nie znalazlem zbyt wiele - tylko wersje z numerkiem 5. Ale ona to trial na 30min. wiec wydaje mi sie, ze podobnie moze byc z 'czworeczka'. Coz, zainteresuje sie tymi darmowymi programami podanymi w pierwszym poscie...

WIELKIE DZIEKI ZA POMOC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...