Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mendoza

Titan Quest - premie do umiejętności postaci i sumowanie się obrażeń

Polecane posty

Mam takie pytanie odnośnie umiejętności postaci a konkretnie odnośnie premii od przedmiotów. Zauważyłem że maksymalna premia może wynosić tylko + 4. Czy to jakiś bug? Czy tak po prostu jest? Mam np daną umiejetnosc wymaksowaną na poziomie 12 a z przedmiotów mam + 5 do umiejetnosci lecz na karcie umiejetnosci ten dany skill ma tylko 16 zamiast 17. Czytałem w necie kilka przepisów na buildy i tak ludzie mieli przedmioty z premiami + 5 czy 6 do umiejetnosci od przedmiotów wiec nic nie kumam... Przywykłem do takiego np Diablo2 gdzie premie byly nieograniczone.

Inna sprawa - czy premie do obrażeń od np elektryczności (albo analogicznie od innych żywiołów, trucizny, krwawienia itd) zarówno ze skilli i przedmiotów działają na wszystkie obrażenia od elektryczności (albo analogicznie od innych żywiołów, trucizny, krwawienia itd)? Tzn na te z przedmiotów, skilli i artefaktów? Krótko - czy wszystkie premie do obrazen sumują sie ze wszystkimi obrazeniami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie buildy są podane z premiami +5 , +6, ale dla takich wartości ni maksuje się skilli, bo można osiągnąć tylko poziom o 4 większy od maksymalnego. Czyli dla skillu o maksymalnej wartości 16 ładuję się np. 14 poziomów a z przedmiotów jest + 6, co daje łącznie 20. Zaoszczędza się punkty ;d

Dawno już nie grałem w TQ, ale obrażenia sumowały się chyba ze wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...