Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VTony

Rozwiązany: Mozilla Firefox - Brak automatycznego zalogowywania

Polecane posty

Witam!

Mam problem z Mozilla, otóż od około tygodnia zaczęły się problemy. Nie wiem czy to jest spowodowane aktualizacją czy czym, dlatego też proszę o radę.

Na początku myślałem, że to tylko jednorazowy błąd i minie, lecz w końcu zaczęło mnie to denerwować. Do tej pory jak wchodziłem na jakąś stronę (youtube.pl; cd-action-pl) to od razu miałem zalogowane konto i nie było problemów. Aż do teraz. Teraz muszę wchodzić na stronę logowania (hasła i loginy są zapamiętane, lecz chodzi mi właśnie o te automatyczne logowanie) i ręcznie się zalogować. Jest na to jakaś porada. Mam najnowszą wersję.

I drugi problem:

Gdy próbuje obejrzeć jakiś dłuższy film (na YouTube wszystko działa) program mi się zamyka i pojawia się komunikat o błędzie i takie tak. Próbowałem ponownie instalować przeglądarkę, ale z mizernym skutkiem. Uprzejmie proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakieś inne rozwiązanie? Nie chcę znowu wszystkiego od początku tworzyć i zapamiętywać w przeglądarce. W dodatku w Operze nie działają niektóre opcje np. to że nie można niektórych stacji oglądać na żywo (taką opcje posiada tylko Firefox)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak spróbować oczyścić profil?

Nie napiszę Ci jak, bo nie wiem jakiego systemu uzywasz. W każdym bądź razie usunięcie folderów firefox-a z folderu Documents and Settings/Users, lub /home/ zazwyczaj działa, ale jest to dosyć brutalne wyjście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki sam. Musisz wyczyścić foldery firefox-a. Nie musisz usuwać wszystkiego, przeważnie wystarczy wywalić pliki cache'u oraz ciasteczka (cookies). Klikasz Narzędzia > Wyczyść historię przeglądania. Tam klikasz szczegóły i wybierasz co chcesz wyczyścić (ciasteczka, pamięć podręczna i aktywne zalogowania powinny wystarczyć, by usunąć Twoje problemy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...