Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Rozwiązany: Brak możliwości zalogowania się na NK z telefonu

Polecane posty

Mam problem z internetem na Samsungu Avili. Mianowicie podczas próby zalogowania się na Naszą-Klasę po prostu strona ładuje mi się jakbym dopiero na nią wszedł. Prościej mówiąc - strona jest taka jakbym dopiero chciał się zalogować. Stronka tylko się "odświeża" i nic więcej. Mam problem tylko z tą stroną. Używam wbudowanej przeglądarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Operę Mini 5 ale jakoś mi ona nie pasuje. Nie mogę w niej obrócić obrazu przekręcając telefon o 90 stopni i ogólnie jakoś ona mi nie pasuje. Na niej mogę się zalogować. A na wbudowanej mam włączone ciasteczka. Na te forum mogę bez problemu się zalogować ale z wylogowaniem są problemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety domyślne przeglądarki są bardzo słabe i są z nimi takie problemy. Możesz spróbować aktualizacji oprogramowania. Jeśli to nic nie da, to są jeszcze przeglądarki alternatywne dla Opery Mini, pisałem o nich w tym dziale i na moim blogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...p;showentry=193

Wyniki są już co prawda mało aktualne, bo część z przeglądarek miało update'y, ale nie chce mi się powtarzać testu. I tak większość osób z tego forum ten tekst obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale większość przeglądarek działa na Symbianie czy Windowsie a Avila przecież jest na "zwykłym" sofcie i raczej mi pozostaje tylko Opera i może jeszcze kilka innych, których nawet nie znam :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują Cię programy na Javie. Wiem, że ich nie znasz, mało kto je zna. Myślę jednak, że warto się nimi zainteresować, niektóre wyglądają naprawdę ciekawe. Spróbuj, to nic nie kosztuje :)

PS - przetestuj betę najnowszej wersji opery mini, obsługuje zakładki i może jest napisana z myślą o telefonach takich jak Twój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej przecież, że mam Operę Mini 5 beta :happy: Irytuje mnie tylko brak funkcji obrotu okna o 90 stopni. Może to dziwne ale wydaje mi się, że wbudowana przeglądarka jest ciut szybsza :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że w wersji finalnej to naprawią ;]

A ja tam używam cały czas na mojej Nokii 5610 Opery Mini 4.2 bo jak w Operze 5 beta zmieniam orientację na poziomą lub odwrotnie to błąd wyskakuje i pisze, że pamięci nie ma o.O

I jakoś ta nowa przeglądarka nie chodzi mi płynnie :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...