Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geraltzrewi

Prince of Persia Dusza Wojownika

Polecane posty

Mam problem z trainerem (wersja 6 coś tam) do prince of persia, mam legalną wersje gry (z kolekcji klasyki), i w pewnym momencie nie załańcza mi się filmik w którym Dahaka, robi dziurę w murze umożliwiającą dalsze kontynuowanie gry, dodatkowo po wczytaniu gry mam na sobie maskę upiora.

Gdzieś słyszałem że gra wykrywa trainer jako piracką wersje i tworzy rozmaite bugi, czy więc problem rozwiąże, zainstalowanie pirata (z zabezpieczeniami anty- antypirackimi) (nie pytam się z kont żeby nie było że jakaś podpucha), czy jakiejś innej wersji trainera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem wystarczyło zacząć grę od nowa i już tego problemu nie było. tylko trza było poprzednie sejwy usunąć. A jeszcze jedno jeśłi mam oryginał i na netbooka zainstalowałem tą grę i korzystam z firtualnego dysku np demon tools albo cracka by móc grac na netbooku bez płyty bo raczej nie będę nosił przenośnego odtwarzacza dvd to jestem piratem i robię coś nie zgodnego z prawem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trainery są legalne, ale o crackach nawet tu nie wspominaj, bo źle się to skończy. Piratów i cracków nie wolno stosować nawet wtedy, gdy ma się legalną wersję gry.

Jeśli mam legalną wersje gry to chyba mogę sobie grać na jakiej wersji chce, jak mi się nie chce bawić w durne zabezpieczenia antypirackie (np. Spore), to mając oryginała mogę grać na cracku, pod warunkiem że wersji legalnej nie zainstaluje gdzie indziej, i używam zgodnie z licencją

Po za tym specjalnie zaznaczyłem że nie pytam się skąd cracka ściągnąć, tylko czy mógłby on rozwiązać problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...