Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

b3rt

Rozwiązany: Titan Quest - błąd pliku KeyDLL.dll

Polecane posty

Mam problem z Titan Quest z nowego numeru CDA. Przy instalacji, kiedy należy wpisać CD-Key, pojawia mi się komunikat "Nie można wczytać biblioteki KeyDLL.dll, wprowadzony CD-key jest nieprawidłowy". Próbowałem instalować na kluczu ze strony CDP, jak i na tym nadrukowanym na płycie i w magazynie. Korzystam z WinXP SP2. Sprzęt raczej nie będzie istotny. Ma ktoś podobny problem i wie co z nim zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie dawaj konkretnie do folderu C:\Windows\Sysytem32\ tylko do C:\Windows\System\, albo do C:\Windows\ miałem podobny problem z inną grą i coś właśnie tak pomogło :)

Jutro kupuje CDA :) i mam nadzieje, że u mnie nie będzie takiego problemu :)

Instrukcja z jakiegoś serwisu. Nie pamiętam nazwy.

Po pobraniu archiwum ZIP musisz je wypakować i skopiować plik dll w miejsce, gdzie brakującą lokalizację.

Typowe dla systemu operacyjnego Windows katalogi zawierające pliki DLL:

C:\Windows\Sysytem32\

C:\Windows\System\

C:\Windows\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, nic to nie daje. Na moje oko plik KeyDLL.dll jest częścią gry, a nie systemu. Uprzedzając pytanie - tak, kopiowałem zawartość DVD na dysk, próbowałem też ten plik kopiować do tego folderu. Bez widocznych rezultatów...

BTW, na kompie brata gra śmiga bez najmniejszych problemów. Więc niestety nie jest to wina płytki :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z redaktorów zainteresował by się tą sprawą ? Albo chociaż któryś z modów "podkablował" ten problem redaktorom którzy mogli by wszcząć jakieś próby. Gdyby dało się rozwiązać takowy problem był bym niezmiernie wdzięczny ponieważ TQ to genialna gra a ostatnio mam na nią chrapkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne u mnie tego problemu nie było - więc musi to być problem z waszym,i kompami ;/

Nie uważasz, że to dziwne, że już z 5 osób napisało na forum o tym samym błędzie? To, że Tobie gra działa nie znaczy, że my wszyscy mamy jakiś problem z kompem. Prawdopodobnie jest to kwestia jakiejś brakującej biblioteki, która powinna być dołączona do gry i którą być może większość ma, ale nie wszyscy.

BTW widać, że redakcja faktycznie olewa ten dział...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że to dziwne, że już z 5 osób napisało na forum o tym samym błędzie?

5 osób na forum, i jeszcze drugie tyle do mnie na PW, że jak znajdę lek na ten problem to żebym im napisał, bo nie mają czasu pilnować forum :dry:

Prawdopodobnie jest to kwestia jakiejś brakującej biblioteki, która powinna być dołączona do gry i którą być może większość ma, ale nie wszyscy.

Nie jest to kwestia płytki, bo u mojego brata gra instaluje się bez problemu. A przecież płyta jest ta sama. Na bank jest to jakiś problem z systemem. Z tym że ciężko znaleźć rozwiązanie, bo sam próbowałem wielu rzeczy. Instalować/odinstalowywać programy, bawić się ze sterownikami, uruchamiać przez tryb awaryjny i na innych systemach (mam osobny dysk z Win2k :laugh:) i nic. Ciągle ten sam błąd. Nic to, chyba sobie TQ daruje. Zwłaszcza że ściąga mi się właśnie Torchlight ze Steam'a, więc grać w co będzie :wink:

BTW widać, że redakcja faktycznie olewa ten dział...

Albo po prostu redakcja też nie wie jak zaradzić temu problemowi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest to kwestia jakiejś brakującej biblioteki, która powinna być dołączona do gry i którą być może większość ma, ale nie wszyscy.

Nie jest to kwestia płytki, bo u mojego brata gra instaluje się bez problemu. A przecież płyta jest ta sama. Na bank jest to jakiś problem z systemem. Z tym że ciężko znaleźć rozwiązanie, bo sam próbowałem wielu rzeczy.

Przeczytaj uważnie. Piszę, że biblioteka ta (jeżeli faktycznie o to chodzi) powinna być dołączona ponieważ nie wszyscy ją mają. Nie zmienia to faktu, że większości gra działa dobrze.

BTW widać, że redakcja faktycznie olewa ten dział...

Albo po prostu redakcja też nie wie jak zaradzić temu problemowi...

W takim wypadku chyba wypadałoby napisać "Nie wiemy czemu tak jest, ale pracujemy nad tym" albo coś takiego. W końcu nie dostaliśmy tego numeru za darmo, a zapewne wielu ludzi kupiło CDA tylko ze względu na Titan Questa, którego nie mogą teraz nawet zainstalować i nie ma żadnego odzewu ze strony redakcji..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie. Piszę, że biblioteka ta (jeżeli faktycznie o to chodzi) powinna być dołączona ponieważ nie wszyscy ją mają. Nie zmienia to faktu, że większości gra działa dobrze.

Fakt, źle przeczytałem. Zwracam honor.

W takim wypadku chyba wypadałoby napisać "Nie wiemy czemu tak jest, ale pracujemy nad tym" albo coś takiego.

A zmieni to coś? Nie działa i już, trzeba się z tym pogodzić. Też żałuje że kupiłem ten numer, uważam że wyrzuciłem 15 zł w błoto (teksty z tego numeru mnie nie interesują, SA2009 też, tylko dla TQ go kupiłem), ale trudno, programy bywają kapryśne i nie wszędzie działają. Zdarza się.

PS. A problem jak widać ma trochę więcej osób. Wystarczy zerknąć na liczbę wyświetleń tego tematu, i porównać z innymi :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa! Spróbowałem dzisiaj jeszcze raz zainstalować i działa bez najmniejszego problemu. Nie wiem co się stało że nagle załapał. Jedyny program który zainstalowałem od wtorku to Adobe Reader 9.2 (no i jeszcze Torchlight ze Steama, ale wątpię że to to pomogło). W każdym razie spróbujcie z tym Readerem, może to w tym leży problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa! Spróbowałem dzisiaj jeszcze raz zainstalować i działa bez najmniejszego problemu. Nie wiem co się stało że nagle załapał. Jedyny program który zainstalowałem od wtorku to Adobe Reader 9.2 (no i jeszcze Torchlight ze Steama, ale wątpię że to to pomogło). W każdym razie spróbujcie z tym Readerem, może to w tym leży problem.

Jest to dla mnie całkowicie niezrozumiałe ale faktycznie po zainstalowani adobe gra sie uruchomiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...