Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeboLebo

WWE Smackdown vs Raw (seria)

Polecane posty

Bardzo ciekawa seria (przynajmniej dla mnie), myślę, że każdy fan wrestlingu miał z nią styczność. Właśnie wyszła najnowsza odsłona serii, 2010, niedługo zamierzam sobie kupić na Xboxa. Ogólnie bardzo polecam, dużo ciosów, trybów gry, zawodników. Niestety po jakimś czasie troche nudzą wciąż te same ataki, ale i to da się przeżyć. No i gra oprócz zawodników z Raw i Smackdown zawiera również ECW. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa gra, która może się spodobać nie tylko fanom pro wrestlingu. Na ostatnim E3 dowiedzieliśmy się paru ciekawych rzeczy na temat SvR 2011 (ulepszone TLC, roster z NXT). Polecam.

P.S If you don't agree with me, I've got two words for ya: [ciach]

A może zamiast tych dwóch słów uderzymy trolla po łapkach? Jeszcze raz coś takiego i poczęstuję ostem - Fel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, takie rzeczy się na forum cenzuruje. ;p Tak jak się spodziewałem, następna część wiele w cyklu nie zmieni, ale jak zwykle pojawią się ciekawe zmiany i nowinki. Kupię na 100%, pewnie jeszcze preorderem. ;] Ciekawi mnie jeszcze, czy będzie jakieś demo, ale pewnie nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tę grę grałem na konsolach starszej generacji, i przyznam że Smackdown Shut Your Mouth jest ciekawa ze względu na sezon i nastawienie w walkach na totalną rozwałkę. SvR 07 jest super, ze względu na sezon i wiele trybów gry. SvR 09 jest fajne z powodu Road To Wrestlemania, i wielu pomniejszych smaczków. Jednym słowem polecam wszystkie części seri.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną częścią serii pozostaje SvR 07 ze względu na sporą realistykę, i wiele trybów gry, z kumplami najlepiej mi się gra w Smackdown Shut Your Mouth, bo tam THQ postawiło na rozwałkę i ciekawy sezon. SvR 09 lubię za to, że posiada fajniejsze ciosy i lepsze sterowanie, i do tego nowy tryb Road To Wrestlemania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od pewnego czasu możemy grać w wersję 2011, więc wypada coś o niej napisać. :) Gra nie zaskakuje niczym nowym, jest kilka wprowadzonych poprawek i nowości (m. in. serie strike'ów i większa interakcja z narożnikiem), ale liczyłem na coś więcej. Bardzo dobrze spisuje się nowy, znacznie ulepszony model fizyki, dzięki czemu możemy robić z przedmiotami niemalże co nam się zapragnie, a stół można złamać na naprawdę wiele sposobów. :) Oczywiście i to wymaga jeszcze sporej ilości poprawek, ale to już zapewne za rok. Niezwykle udany jest nowy tryb WWE Universe, który zastąpił tryb kariery z poprzednich części. Dobrze się stało, bo jest on 5 razy bardziej rozwinięty i ciekawy od wspomnianej nudnej i liniowej kariery. Możemy tu grać albo jedną gwiazdą, albo kilkoma, albo grać całe gale i stworzyć własne, wirtualne World Wrestling Entertaintment. Generator pojedynków i losowych zdarzeń działa dobrze, ale nie bez zastrzeżeń, np. niekiedy dziwnie zmienia rankingi gwiazd. Nowe Road to Wrestlemania są IMO gorsze od poprzednich, sposób ich prowadzenie też niespecjalnie mi się podoba, ale Universe to wynagradza. Jak dla mnie - zdecydowanie gra warta zakupu. Oczywiście piszę to z perspektywy fana wrestlingu, a to też trzeba brać pod uwagę. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam '11 na psp i grałem na PS3. Muszę szczerze powiedzieć, że na PS3 jest o niebo lepsza od tej na psp. Wszystko na psp jest ok ale najbardziej mi brakuje większej możliwości tak jak jest w ps3 i przede wszystkim stołów komentatorskich które można rozwalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem od 08 w każdą wersję na PSP i te w przeciwieństwie od konsolowych odpowiedników niemal w ogóle się nie zmieniają i są niestety mocno okrojone, choć jak na możliwości konsolki dają radę. :) Najlepiej jednak, jeżeli można, zakupić wersję na konsolę stacjonarną i cieszyć się podwójnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zakupioną SvR 2011 na PS3 i wg mnie (fana wrestlingu) gra jest świetna, a jej jedyną wadą jest to, że akcja w grze jest zbyt wolna, bo przeciwnicy po każdej akcji leża na ringu przez pewien czas. Mam jednak pytanie. na jakiej Polskiej stronie można dostać ,,wwe 12 people's edition'' na ps3, czy jest to wersja którą można kupić tylko w pre orderze przed premierą , czy będzie ją można kupić później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grać na ps 2 w Smackdown vs Raw 2009 i gra jest świetna tylko nie znam do niej sterowania. Potrafię wykonywać tylko proste ciosy i finishery.

Szukałem w necie sterowania do gry ale nic nie znalazłem.

Mógłby ktoś podać sterowanie do gry najlepiej po polsku, podające jak wykonać różne rzuty, wyjmowanie przedmiotów spod ringu i takie ważniejsze rzeczy jak korzystanie z przedmiotów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię ogólnie wrestlingu, ale przyznam szczerze: najnowsza gra z serii jest całkiem niezła. Nie spodziewałem się, że aż tak dobra. Dostępnych jest od groma zawodników, a pojedynki wyglądają bardzo ciekawie i wcale nie tak łatwo jest pokonać przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście grałem w wszystkie SvR od 2009 (2009 na PSP jbc), i osobiście sądzę, że najlepszą odsłoną serii jest SvR 2011. Najdłużej mnie wciągnęło, taki oryginalny Road To Wrestlemania, ciekawie się tworzy zawodników, a walki są efektowne. WWE '12 ma fajny tryb tworzenia areny i podoba mi się, że jest trudniejsze, i że po DDT, Suplexie i Bulldogu od razu nie pokona się przeciwnika. Natomiast ogółem WWE '12 mnie zawiodło, fajniejszy system fizyki, grafika też, ale z kolei modele postaci są albo niezmienione (HHH), albo po prostu zrobione tak, że wyglądają na jakichś pacanów (CM Punk). Jednak ostateczny werdykt powiem wtedy, jak przejdę Road to Wrestlemania w WWE'12.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ostatnio nad zakupem Smackdown vs Raw 2011 na PS2, ale ogłądając filmy na youtube gra wygląda jak svr2009.

Czym ta gra różnie się w wersji na PS2 od wersji na PS3? Czy daje takie same możliwości? Czy warto ją kupować na PS2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 11 ale na mnie nie zrobiła zbytniego wrażnie grafika nie zadawale i strasznie szybko się nudzi bynajmniej mnie nie grałem w wcześniejsze wersje ale na mnie wrażenia nie zro biła.

ZAPRASZAM NA MOJ BLOG PRZEMEK-GRYPS3.BLOGSPOT.COM Jesli macie propozycje jakies pomysly ale potrzebujeci pomocy piszcie pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...