Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wen5555

Po włączeniu kompa system nie uruchamia się

Polecane posty

Mam problem. Po włączeniu kompa wyswietla mi się komunikat o wyborze uruchomieniu go w trybie awaryjnym, albo normalnym po właczeniu go wyswietla się ekran ładowania windowsa, po czym nie załącza się on (wyświetla sięczarny ekran). Nie da się go sformatowac (podczas naciskania delete podczas załączania nie reaguje). Co mu jest? Jak mam temu zaradzic? POMOCY!

Kolejny jakże odkrywczy tytuł tematu, że zacytuję siebie "Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów". - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zasilacz? Dosyć pokrętnie wszystko napisałeś. Czy tryb awaryjny działa? Czy próbowałeś użyć opcji Ostatnia znana dobra konfiguracja (ostatnie działające ustawienia)? Co robiłeś zanim wystąpił problem.

Poza tym dysków nie formatuje się naciskając Delete, tylko np. z poziomu płyty instalacyjnej Windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zasilacz? Dosyć pokrętnie wszystko napisałeś. Czy tryb awaryjny działa? Czy próbowałeś użyć opcji Ostatnia znana dobra konfiguracja (ostatnie działające ustawienia)? Co robiłeś zanim wystąpił problem.

Poza tym dysków nie formatuje się naciskając Delete, tylko np. z poziomu płyty instalacyjnej Windowsa.

No więc tak wszystkie próby uruchamiania trybu awaryjnego lub ostatnio znanej dobrej konfiguracji nie prowadza do poprawnego uruchomienia. Podczas uruchamiania trybu awaryjnego wyskakuje błąd pewnego pliku (podana lokalizacja). Czyli jak w takim przypadku moge zainicjowac formatowanie dysków wraz z reinstalizacją systemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...