Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

FireFox i kolosalne potrzeby nawet jak na najnowsze pc'ty: )

Polecane posty

Przyzwyczaiłem się ze po godzinie trzeba liska restartować ~400MB RAM i 20% uzycia procesora: ) Bywa, jednak dziś FF pobił sam siebie :D 988MB RAMu i 34% cpu usage no stwierdzam bez apelacyjnie, ze to juz jest dziwna wartośc, interesuje mnie więc czy ktoś z was ma podobnie , duzo ram zabiera lis?

Przede wszystkim chodzi mi jednak o dodatki, ja mam:

ABP

FLashGot

FreeDownload Manager

Google Toolbar

Java Quick starter

Real player browser record plugin.

Motyw just Black.

Od razu mówie, że wyłączanie pluginów na nic sie zda (nie próbowałem) ale juz dawno dawno temu jeszcze za czasów 3.0 problem powodował Ling toolbar, jego wyłączenie na nic sie zdawało, dopiero usuniecie pomgało. A czasu usuwać tego po kolei nie mam wiec stad ten post: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zależy od tego, ile kart masz otwartych. Dodatkowo zainteresuj się, jaką ilość cache masz udostępnioną dla Flash Playera na YouTube i pokrewnych mu stronach. To też ma znaczenie.

Użycie dwurdzeniowego CPU przez mojego FireFoxa 3.5.3 przy dziesięciu otwartych kartach, z czego trzy z Flash Playerem, oscyluje między 50 i 4 procent, ze średnią ok. 15. Przy braku limitu dla cache Flash Playera, trzy w pełni zbuforowane filmy powodują ok. 900 MB pamięci wykorzystanej przez FireFoxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...