Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mesersmize

Map&Guide 15 - Jak uruchmić

Polecane posty

Witam. Mam problem z aplikacją map&guide 15. Wszystko juz zainstalowalem i gdy uruchamiam , wyskakuje mi to okienka z nazwa uzytkownika i haslem. Wpisuje i wyskakuje mi komunikat , ktorego niestety nie rozumiem bo jest po niemiecku. W kazdym razie gdy na niego klikam kaze mi wybrac jakas sciezke. I tu nie wiem co zrobic , co bym nie wybral to i tak mi jakis komunikat wyskakuje i nie moge uruchomic programu.

Prosze o szybka odpowiedz

Z góry dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Es wurden keine Kartenverzeichnisse gefunden.Falls sie noch keine Karte installiert haben , beenden Sie bitte map&guide und installiert zunachst eine Karte.

Andernfalls setzen Sie Bitte im folgenden Dialog das Hauptkartenverzeichnis und starten Sie map&guide neu.

OK Abbrechen

Prosze. Ota komunikat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W FAQ nic nie ma na ten temat?

https://ae.mapandguide.de/mga_ae_faq/(S(u1m...PL&type=faq

Moim zdaniem musisz podać właściwe dane rejestracyjne przy instalacji. Program nie działa pod Vista x64 / "7" x 64". Wymaga połączenia z internetem i wybrania w systemie jako lokalizacji dowolnego kraju europejskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz co to za komunikat mi wyskakuje i dlaczego?

Nie znaleziono żadnych folderów map. Jeśli nie zainstalowałeś żadnej mapy, zakończ map & guide i zainstaluj następnie mapy.

Program nie ma zainstalowanych map, bo go jeszcze nie używałeś. Nie ściągnie mapy bez dostępu do internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...