Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2009

Polecane posty

No niestety znów Atletyka:/ No cóż..mam nadzieję, iż nowym CD-A będzie jakiś FPS :D Bo póki co, to przeważnie przygodówki górują.. A nie obraziłbym się(pewnie nie tylko ja) za jakiegoś RTS-a, FPS-a, czy inne gry akcji :> Może gdybym był fanem gier point n click to bym się cieszył..niestety tak nie jest:/ No cóż ;D czekam do przecieku gry najważniejszej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można liczyć na odpowiedź n jedno pytanie? Poprzednio nie zamieściliście jednej z gier, bo okazało się, że jest za duża w porównaniu do tego, co deklarował dystrybutor i nie zmieści się na płycie z Dark Sectorem. Czy można liczyć, że ten tytuł będzie jednym z listopadowych pełniaków?

A co do Summer Ahletics - rok temu była wersja 2008 - Igrzyska olimpijskie - popykało się parę godzin i tyle. Nie wydaje się Wam, że to trochę odgrzewane danie? Owszem Fifa 09 i Fifa 10 to też niby nie ta sama gra, ale w tym przypadku jakiś znaczących różnic chyba nikt doszukiwał się nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech i znów igrzyska. Trochę szkoda, ale...

Zawsze są dobre strony sytuacji. Dostaliśmy igrzyska? Owszem, były w tamtym roku. Ale tutaj może być kilka nowych konkurencji i z kolegą pograć można i małe pewnie, można zachomikować na dysku, czekając na przyjazd szalonej rodzinki z innego miasta.

Z jednej strony - po raz kolejny niemal to samo, igrzyska. Z drugiej - to nie jest hit numeru, a skoro to najgorszy pełniak, to początek wydaje si lepszy niż miesiąc temu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, fajnie :) w zeszłym roku z przyjemnością pocinałem w wersję zeroosiem, najczęściej łucznictwo i rzut oszczepem, bo mi najlepiej wychodziły :oczko2: po jakichś 2 tygodniach się znudziło co prawda, ale była to gra co najmniej porządna (ale przyznać także trzeba, że niektóre konkurencje zostały wykonane lekko mówiąc źle). ciekawe tylko, czy w tej edycji - zgodnie z nazwą - będzie sama lekkoatletyka, czy będzie również kilka innych dyscyplin..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportówka o.O. Szkoda, że to mozę być tylko 2008 z nieco podrasowaną grafą. Poprzednia wersja mi się podobała, jednak teraz nawet nie mam gdzie jej upchnąć. Zbyt wiele gier czeka na swoją kolej. Mimo wszystko kupię numer jak zwykle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze marzyłem, aby pograć w igrzyska letnie 2009 na jesieni :smile: ! Dziękuję CD-A!

A tak poważnie - nie zainstaluje tej gierki. Po pierwsze, nie przepadam za sportówkami, a po drugie ta gra na gameplayach nie wygląda zbyt porywająco. No nic, czekam na następnego pełniaka.

PS. Sprawdzałem sobie co to za gra na gry-online i oto co wyczytałem w komentarzach:

(...)

-bogi1 - Ta gra jest na PC i będzie w CDA 11/2009

-smuggler - Potwierdzam....

Smuggler... no tam się Ciebie nie spodziewałem :laugh: *

*Żeby nie było zaraz komentarzy typu - "To nie Smuggler! Jak mogłeś uwierzyć?!" Wiem, że to nie nasz prawdziwy Smg :smile: .

PS2

matidop napisał:

"Ja nie lubię takich gier, ale moja siostra tak..poza tym CDA kupuje dla treści, a gry to tylko dodatek do super gazety o grach... smile_prosty.gif.Ja chciałbym ujrzeć w CDA może Fear 1 ?? Nawet bez dodatków...smile_prosty.gif"

Powiem krótko... nieładnie :no:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Summer athletic jest 'główną' grą w tym numerze? Mam nadzieję, że nie (Fajnie by było gdyby na coverze była jakaś nowość tak jak w ostatnim numerze

Jak to główną? W pierwszym dniu przecieków ujawniana jest ta "najsłabsza" gra. Chociaż w tym przypadu nie wątpię, że to najsłabsza :P Nie jarają mnie takie gry, z sportowych to tylko piłka kopana. Ale może ktoś się ucieszy. Z drugiej strony należy to traktować jako swoisty 10cio minutowy odstresowywacz. Tylko czy warto instalować skoro w sieci pełno takich odstresowywaczów we flashu nawet o takiej samej tematyce? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie popykam, ale bez szału, bardziej jako przerwę podczas grania w coś innego :) Z edycji 2008 pamiętam, że o ile większość konkurencji nie sprawiała mi trudności (wszelkie rzuty, pływanie, strzelanie, sprinty), to zawsze psułem to sobie kolarstwem i biegami na długi dystans. Ale najfajniejsze jest to, że potrafiłem wygrać bieg przez płotki biegnąc jak najszybciej wszystkie obalając :D A osobiście czekam już od paru miechów aby zobaczyć SupComa na coverze, ale może być jakiś przyzwoity FPS lub RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że będzie antologia Half-Life,oczywiście że jedynki ^^

Gra jest wyśmienita,co wiele osób by potwierdziło,lecz pierwsze parętnaście minut to nuuuuuuda...

A poza tym chyba 20 listopada HL skończy 11 lat.Prawdę mówiąc,brakuje mi FPSów,wogóle takich genialnych klasyk na coverach...

@Azzazzin

Nie wiadomo,może być o 11,o 20,o 15 itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...