Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ryba2111

Wirus na stronie CDA, Wirus JS/Redirect.7495-

Polecane posty

Mam pewny problem z forum a mianowicie po wejściu na stronę główną Avira wyrzuca mi wirusa w java script: JS/Redirect,7495. Nie pojawia się flash z napisem zapraszamy na forum ani to gdzie można przejrzeć numer CDA. I tu moje pytanie czy to rzeczywiście wirus czy jakiś problem ze skryptem na stronie. Na innych stronach problem z JavaScript się nie pojawia. Bardzo proszę o pomoc. Każde wejście na stronę, jakiś temat powoduje pojawienie się komunikatu Aviry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo, co kliknę jakiegoś linka na forum (dział, temat), to wyskakuje komunikat Aviry. Albo to fałszywy alarm albo faktycznie FA zostało zawirusowane (kiedyś złapałem coś bardzo paskudnego na stronie komiksu "Goblins - Life through Their Eyes", na którą się chyba wtedy włamali jacyś hakerzy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dokładnie ten sam problem. Jak wchodzę na główną stronkę CDA i na forum to wyskakuje mi wirus JS/Redirect 7495 i również mam antywirusa Arivę (update był dziś). Puściłem scana, wirusy wywaliłem, ale jak odpalam znów stronkę, to mi wyskakuje ten sam komunikat. Co ciekawe, mój drugi komputer połączony routerem, z tym samym antywirusem tego komunikatu mi nie pokazuje. Dołączam się do prośby o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... a myślałem, że tylko ja mam taki problem. Hmmm... Z tego co tu widzę problem dotyczy tylko Aviry (też mam tego antyvira). Może to tylko fałszywy alarm Aviry? Bodajże wczoraj tego problemu nie było w ogóle. Sam nie wiem... ale denerwują mnie te ciągle wyskakujące alerty.

UPDATE: Czytałem, że tego samego wirusa wykrywa komuś na stronie PC Format.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że to przez uaktualnianie programu mamy ten komunikat. http://www.avira.com/en/threats/section/vd....01.06.127.html Tu jest napisane, że z update'em dodano wzór JS/Redirect 7495, ale ciągle nie mam bladego pojęcia co z tym zrobić... Wiem tylko, że coraz bardziej mnie to piknięcie wnerwia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...