Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przemyslaw1995

Rozwiązany: Poziom dźwięku się obniża, a po pewnym czasie wraca do normy

Polecane posty

Otóż kiedy gram albo po prostu słucham muzyki (zwykle kiedy gram), to dźwięk cichnie. Nie wiem jak to opisać ale po prostu w grze będzie wybuch, to początek wybuchu słychać a w środku wybuchu głoś cichnie. Słychać ciche wybuchy i świstanie kul obok mnie itp. ale podstawowego głosu nie ma. Na szczęście po paru minutach albo sekundach dźwięk podwyższa się i głośniki znowu dobrze grają. Ten problem mam od niedawna, nigdy się nie zdarzał. Proszę o pomoc!

Zaiste, masz problem. Czytanie ogłoszeń, w których prosimy o odrobinę wyobraźni przy tytułowaniu wątków olałeś całkowicie. Temat poprawiam.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach sterownika włączyłeś opcję która wycisza duże zmiany w głośności ( kiedyś taka opcja była w telewizorach).

Nie pamiętam jak to się nazywa, jak wrócę do domu mogę sprawdzić, wydaje mi się że SVM. Ogólnie masz tam do wyboru albo on albo off.

Ustawiasz OFF i będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wrócisz do domu to napisz gdzie to DOKŁADNIE znajdę bo ja nie znam się za bardzo w te klocki, ok? A, jeszcze jedno, dźwięk nie cichną tylko przy głośnych efektach (tak mi się zdaję ale nie jestem pewny, pierw muszę spróbować twego sposobu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...