Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajzer9393

Brak obrazu

Polecane posty

Mój znajomy ma kłopot z kompem. Gdy go odpala, wiatraki zaczynają się kręcić z tym, że ten od CPU co chwile przestaje i komp się resetuje. Wyjełem bateryjke z MOBO w celu zresetowania BIOS-u. Komp się już nie resetuje a wiatrak od CPU poprawnie działa (nie zatrzymuje sie), ale dalej nie ma obrazu.

Z tego co wiem to znajomy wyłączał kompa przyciskiem z tyłu obudowy więc domyślam się co mogło się stać, ale wole opinie kogoś bardziej obeznanego

THX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92 czekaj czekaj mam fusy i nową kulę z mocniejszą anteną zaraz sprawdzimy czy była warta zakupu,uwaga

najpierw kula

włącza się

coś widzę

wyraźniej

no i padała a już zaczynało być coś widać ;/ehh ta nowa technologia

a teraz fusy

e coś dziś z nimi nie tak nie chcą ze mną współpracować dziś

pokazały tylko te z sygnaturki

kajzer9393 to jednak musisz podać konfig kumpla (oczywiście chodzi mi o jego kompa ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, było śmiesznie ale już koniec wróżenia z fusów i teorii spiskowych.

Mój znajomy ma kłopot z kompem. Gdy go odpala, wiatraki zaczynają się kręcić z tym, że ten od CPU co chwile przestaje i komp się resetuje. Wyjełem bateryjke z MOBO w celu zresetowania BIOS-u. Komp się już nie resetuje a wiatrak od CPU poprawnie działa (nie zatrzymuje sie), ale dalej nie ma obrazu.

To może być wszystko (prawie). Na początek - patrz wyżej (pełny konfig kompa), od razu możesz szukać zasilacza "na podmiankę" (pierwszy podzespół w kolejce do sprawdzenia, ale lista jest długa). Monitor oczywiście sprawdzony i sprawny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...