Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Zgłoszenia do forumowego "Pod Obstrzałem" i dyskusje o zabawie

Polecane posty

W tym temacie zgłaszamy kandydatury osób, które naszym zdaniem powinny zostać obstrzelane. Zgłaszamy innych forumowiczów, a nie siebie!

>Forumowe "Pod Obstrzałem" 3<

Up ^^

Nie bójcie się zgłaszać różnych forumowiczów do stanięcia przed plutonem egzekucyjnym. Was to nic a nic nie boli ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, tylko skoro się ruszyli, to w tym tempie będziemy mieli zajętą kolejkę na dwa albo trzy lata, a to nie ma sensu. Lepiej, jak po prostu będziemy ogłaszać, że niedługo zmienimy grupkę ofiar i potrzebne są nowe. Wtedy obstrzeliwani userzy będą zawsze świeży i będą mogli zgłosić ewentualny sprzeciw ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James, pojaw się tylko gdzieś, to zapacam! Hrhrhr :>

ChosenOne - ukradłeś mi kandydata ;P no nic, już też zgłoszę, bo mi znowu kogoś zabierzecie - 47! ;]

Cieniu, jak przyjdzie pora na następny zrzut obstrzelańców, to nie zdążysz kliknąć w temat i podać kandydata, bo inni Cię wyręczą ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Black Shadowa. Ale w przypadku tego ostatniego się boję. Ale cóż...Zgłaszam ich.
Stary Shadow mocno śpi. Jak się [beeep]... Słuchasz może Huntera? ;P Nie ma sprawy brylant. Przyjdzie czas i na ciebie. *szaleńczy śmiech*

Dobra, na razie starczy ofiar. Przyjdźcie później ;)
Wspaniała jest moc słowa Tura. Jak temat leżał odłogiem to po jednej prośbie nawaliło "ochotników" do obstrzału, że szkoda gadać. Zastosuję się przy okazji do innej polecenia i zgłoszę kogoś gdy będzie na to czas :smile: Strzeżcie się :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Przez pewne zaniedbania nie braliśmy różnych osób z listy, więc część zgłoszeń jest już stara, a forumowicze niekoniecznie jeszcze są forumowiczami ;) Tak więc proszę, by zgłoszeń dokonywać od nowa i nie przesadzać z ilością, myślę, że ograniczenie jedna osoba - jedno zgłoszenie będzie akuratne. Poza tym gdy już bedzie zgłoszonych kilka osób proponuję wstrzymać się na jakiś czas, bo się potem z kolejką nie wyrobimy.

Przypominam, że wymagamy aby zgłaszany wyraził zgodę w tym temacie, więc zgłaszający powinien mu dać znać o zgłoszeniu. Zgłoszenia bez zgody nie będą uwzględniane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlikwidowałem wymóg zgody zainteresowanego na obstrzał.

Od tej pory będę starał się wklejać co dwa tygodnie nowe partie osób. Zgłoszeń proszę dokonywać w rozsądnej liczbie, by nie utworzyła nam się kolejka zgłaszanych (najlepiej, gdyby jedna osoba zgłaszała jedną osobę, wtedy więcej forumowiczów będzie usatysfakcjonowanych). Jeśli ktoś bardzo nie będzie chciał zostać wystawiony na ataki, to przez PW może wyrazić sprzeciw (nie tyczy się to osób wystawionych teraz ;) ). Jeśli nikt się w to nie będzie chciał bawić, to się zabawę zamknie i zaorze za jakiś czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem... Było za mało aktualizacji osób do ostrzelania, więc dlatego nie chciało się innym już pisać.

Lecz to tylko moje skromne zdanie...

@2xdown

Siebie tam nie widziałem :D

@3xdown

Jęczę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było też zgłoszeń i chętnych do obstrzału - po założeniu tego tematu posypało się dużo zgłoszeń, ale nie ma sensu wyciągać ludzi, którzy byli pół roku temu zgłoszeni. Teraz zrobiłem aktualizację, wrzuciłem dość znane osoby i ZERO odzewu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...