Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nero321

Rozwiązany: Xfire - Brak dźwięku w nagranych filmikach

Polecane posty

Jak zrobić żebym miał dźwięk w filmikach i co muszę mieć podłączone żebym miał mikser dźwięku bo na razie mam tą opcje na szaro i nic nie mogę wybrać.

EDIT:Jak wezmę i ustawię Realtek HD Digital input to niby mogę coś wybrać w mikserze ale nic nie mam czy to znaczy że muszę coś podłączyć i co to będzie jeśli tak?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci do końca nie pomogę, ale podzielę się swoimi doświadczeniami. W opcjach również mam Realtek HD, więc pewnie mamy tą samą kartę dźwiękową zintegrowaną i na XP choćbym nie wiem jak kombinował nie udało mi się dźwięku w filmach odblokować, natomiast gdy miałem przez krótki czas Vistę nie musiałem nawet nic przestawiać tylko w opcjach włączyć dźwięk i podczas nagrywania filmów nagrywał się również on. Nie wiem jak sprawa wygląda na Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche po czasie : mi pomogło to. Wejdz do Głośność główna/Opcje/Własciwości. Wybierz urzadzenie mixujace input, np. Realtek HD Audio input, daj OK. Ostatni pasek po prawej to Miks Stereo, wyłącz wyciszenie i powinno działać. Jak używasz np. TS czy innego do gadania z kumplami oni niestety będą słyszeć siebie od ciebie co troche irytuje, ale zawsze mozesz to z powrotem wlaczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie proste, myślę że nie byłoby z tym problemu ;)

Ja podobnie mam taki sam problem jak założyciel tematu, nie mam dzwięku w xFire, a że ostatnio dużo gram we Frets on Fire, to chciałbym coś wrzucić ;)

Pomysł DzikuXXX nie pomógł, dalej jest jak było. Ciężko coś znaleźć o tym na jakichkolwiek polskich stronach, poszukam może na oficjalnej stronie xfire, może ktoś miał podobny problem. A do tej pory, chętnie dowiem się od was, jak to rozwiązać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...