Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolishPlayer

Rozwiązany: Wiedźmin, jak wykonać ruchy specjalne?

Polecane posty

Witam. Ostatnio błądząc po YouTube.com znalazłem ciekawy filmik

. Przedstawia on jakieś nie spotkane wcześniej przeze mnie ciosy z Wiedźmina... Jak je wykonać? Robię wszystko jak pokazane na filmiku, mam style wszystkie na V poziomie...

Proszę o pomoc/podpowiedź/wskazówkę...

Z góry dziękuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to są takie ciosy? Tego nie wiedziałem. Raz mi chyba taki wyszedł przypadkowo, ale nie przyglądałem mu się specjalnie, więc nie wiem który to jest. Chyba trzeba będzie ponownie odpalić Witchera :P Dołączam się do pytania PolishPlayera. Chociaż z drugiej strony może był to mod? Wiedźmin raczej nie "czarował" miecza w książkach, a tu wyraźnie było widać, że miecz przy kilku ciosach był "zaczarowany".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. To nie jest żaden mod, tylko ciosy specjalne. Aby je wykonać, faktycznie trzeba wyuczyć się czwartego poziomu któregoś ze stylów. Podczas walki, mając aktywny dany styl, trzeba przytrzymać LPM, aż na dole pojawi się taki pasek. Trzeba poczekać, aż napełni się do końca i puścić LPM, to wiesiek wykona właśnie ten cios specjalny. Aby móc wykupić cios specjalny, wcale nie trzeba żadnego modu. te ciosy są dostępne już w wersji podstawowej gry.

A tak na marginesie, to IMO te ciosy są raczej mało przydatne, przez całą grę użyłem ich chyba nie więcej, niż pięć razy, a pierwszy cios specjalny wykupiłem już w bodajże 3 rozdziale, więc później na pewno miałbym sporo okazji, by go użyć, ale nie było takiej potrzeby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou, ktoś tu o czymś zapomniał! Faktycznie żeby wykonać cios specjalny trzeba przytrzymać LPM ale najpierw trzeba wykonać wszystkie ruchy podstawowe. To znaczy gdy wykonasz już całe combo, przy ostatniej sekwencji gdy przytrzymasz LPM i pasek dobrnie do końca wiedźmin wykona efektowny cios!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm .... skąd ty wziąłeś to combo ? :) Nie trzeba nic takiego zrobić. Możesz podejść blisko przeciwnika, żeby Cie zobaczył i zaczął biec w twoją stronę. Wyciągnąć miecz, przytrzymać LPM i czekać, aż przeciwnik będzie wystarczająco blisko. Wtedy puszczasz, a po potworze czy człowieku zostaje mokra plama :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...