Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Pulsujący panel przedni na obudowie NTT System

Polecane posty

Mam mały problem z moim panelem na obudowie. Dwa miesiące temu gdy komp wrócił z serwisu panel zaczął migać / pulsować. Czujniki temperatur nie działają i pokazują cały czas 26 stopni. Czasem się po prostu zawiesza i nic się na nim nie dzieje, ale przestaje migać. Odłączałem go i podłączałem wszystkie kable jeszcze raz ale to nic nie dało. Czasem po wyłączeniu lulb uśpieniu kompa speaker cichutko piszczy. Dodam, że wszystkie porty na panelu działają. Dokładnie to obudowa jest taka tylko bez tapety z Far Cry. Nie chcę już oddawać jeszcze kompa do serwisu, przez taki duperel. Czy można to samemu naprawić? Nie zdejmowałem przedniego panelu obudowy, ale zauważyłem jakby wyświetlacz był lekko przekręcony bo z jednej strony widać coś jakby za panelem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie w serwisie popsuli go. Po pierwszym odpaleniu kompa po powrocie z naprawy już był popsuty. Na pewno to nie od zasilania bo własnoręcznie wymieniałem zasilacz na inny i jest to samo. Jutro zdejmę przód obudowy i zobaczymy co się tam okaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...