Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sv3n

Red Faction - Problem z multiplayerem...

Polecane posty

Witam,

Mam niemały problem z grą Red Faction: Guerilla, który zamówiłem przez gram.pl, razem z kilkoma innymi tytułami. Gra ku mojemu wysokiemu niezadowoleniu, po pierwsze i najważniejsze - uniemożliwia mi granie przez multiplayer. Podłączam się do GfW Live, wszystko spoko, a potem schody. Jest kilka problemow - po pierwsze, kiedy klikam na karte gracza, albo chce wyjsc z danej gry, gra po prostu zacina sie i nie chce mi przeskoczyc z anuluj na wyjdz, ani myszka, ani bezposrednio klawiszem, ani strzalkami. Kiedy juz przetrwam bez nie robienia kompletnie nic, podczas czekania na innych graczy, kiedy juz gra sie laduje - mnie wywala do pulpitu z jakims tam bledem. Kolejne problemy - zacina mi sie, tak na sekunde, czy dwie, ale zacina czasami w menu, i przy dużych wybuchach. Tak, tak, powiecie, komputer sobie pan wymień. Ale, próbowałem przestawiać na minimalne detale, niższą rozdzielczość, i nic. Dalej to samo. Oto mój PieCek, i kilka informacji, ktore moga sie wam przydac, w glowkowaniu nad moim problemem.

Intel Core 2 Duo CPU E8400

4 GB RAM (jeden idzie bezposrednio na system)

GeForce GTX 260

Windows XP Professional z Service Packiem 3

Gdy instalowalem gre, kolega zaprosil mnie na mapke czy dwie w cs a, i zgodziłem się zupełnie zapominając o trwającej instalacji. Włączyłem steama i wkrótce wlazłem na swój serwer. Kiedy przypomnialem sobie o grze, byl juz ostatni etap instalacji - ten przy ktorym mozna ja juz zakonczyc. Pamietam, ze jak napisal do mnie, mialem juz ponad polowe zainstalowana, wiec nie wiem, czy gralem w cs a z instalujacym sie Red Faction czy nie.

Zreinstalowałem grę po problemach, ale za kij nie mogę sobie przypomnieć, czy usuwałem przy tym konfiguracje, o ktore bodajze pytalo, czy nie. Takze nie wiem, czy mam kolejny raz probowac, usuwajac ustawienia juz na sto procent, czy nie w tym rzecz?

Bardzo ubolewam nad Red Faction, bo gra sie interesowalem juz dlugi okres czasu, patrzylem po Saturnach, Empikach i innych na różne ceny, czytalem recenzje na gol-u, u was, ogladalem video-recenzje na youtube (amatorskie), przed premiera takze przegladalem nowinki. Tak wiec, bardzo prosze, o pomoc w rozwiazaniu tego problemu, bym mogl zaczac sie cieszyc grą. Z góry BARDZO dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...