Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przemyslaw1995

Rozwiązany: Shader Model 3.0 - Red Faction Guerrilla

Polecane posty

Otóż mam problem związany z Shader Model 3.0. Włączam grę i jak se trochę pogram to monitor mi gaśnie, po 3 sekundach (około) włącza się z powrotem i może tak robić jeszcze pare razy. Lecz niestety czasami jest tak że monitor zgaśnie i gra z powrotem się nie włącza. Wtedy wciskam Ctrl + Alt + Delete i kiedy chcę włączyć z powrotem grę to wyskakuje mi komunikat że nie mam Shader Model 3.0 (jest tam wzmianka też o Direct3D) ale po ponownym uruchomieniu wszystko ładnie działa (nie licząc wyłączania się monitora). I mam pytanie czy mogę to jakoś ominąć czy zainstalować jakieś sterowniki i jeżeli tak to mogę prosić o link do pobrania? Moja karta graficzna to Radeon HD4850. Thx for all.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ, POMÓŻCIE. TA GRA JEST WYRĄBISTA W KOSMOS ALE NIE MOGĘ W NIĄ POGRAĆ BO CO CHWILE MONITOR MI GAŚNIE. PLIIISSS, POMÓŻCIE!!! NO LUDZIE, ZLITUJCIE SIĘ!!! NIKT NIE ZNA ODPOWIEDZI. JEŻELI KTOŚ NIE ZROZUMIAŁ TO POMOGĘ: gram se w grę, a tu nagle gra zatrzymuje mi się, po chwili monitor robi się czarny i odblokowuje się (mogę zacząc grać). Dzieje się tak pare razy lecz w pewnej chwili monitor gaśnie i nic się nie dzieje (gra nie włącza się!). Wtedy wychodzę z gry (Ctrl + Alt + Delete) i kiedy chcę z powrotem włączyć grę wyskakuje mi komunikat!!! Dodam jeszcze że jak całkowicie zgaśnie mi monitor to nadal mogę grać!

qwe.bmp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...