Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michi93

problem z creative g500-po 30 minutach się wyłączają

Polecane posty

Tak jak w temacie mam problem z g500 niestety jak znalazłem gwarancję okazało się ,że już się skończyła;/głośniki kupione w nieszczęsnym alsenie zaraz po pojawieniu się w Polsce więc kosztowały kupę kasy i ciężko je teraz tak było by wywalić zwłaszcza ,że satelitki i sub są dobre-grają tylko musiało się coś z bezpiecznikami/wzmacniaczem stać,głośnik w miejscu gdzie jest wtyczka od zasilania i w miejscu wzmacniacz bardzo się grzał.

Macie jakiś pomysł co by temu mogło być i czy jak bym napisał do creativa o samego nowego suba czy oczywiście za opłatą bym od nich takiego nie dostał??

aha i głośniki po 2 latach grania padły to znaczy chodziły prawie 2 lata ,potem na czas remontu były schowane do kartonu i stały w bezpiecznym miejscu w optymalnych warunkach, po wyciągnięciu i podłączeniu ich klapa tylko satelitki działały i poszły do serwisu (cały zestaw) i dostałem nowy ale obsługa w vobisie nie wyjaśniła mi co im było .no i teraz po roku grania(nie żyłowałem ich) jakiś miesiąc temu padły tzn 30 minut grania i koniec potem 24h muszą odstać i znowu działają 30 min.

ale się rozpisałem.jak coś jeszcze trzeba podać to walić śmiało

Mnie do głowy przychodzą 2 rozwiązania

1. lutownic i do dzieła

2.kupno odpowiednio dobranego amplitunera.

Nie śpieszy mi się ponieważ już je zastąpiłem s750 ale chciał bym je podpiąć do 2 kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to ze za darmo mi wymienią suba to ja nie liczę chociaż było by miło będę zaraz pisał tylko jakoś mądrze tylko zastanawiam się czy pisać do obsługi technicznej czy do europejskiego sklepu internetowego (Pytania dotyczące naszego serwisu handlu elektronicznego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...