Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Brütal Legend

Polecane posty

brutal-legend-logo.jpg

brutallegend1.th.jpg

newbrutallegendimages.th.jpgbrutallegendscreenshot8.th.jpg

Brutal Legend na GameTrailers

Nie tylko ze względu na tematykę ta gra ma szansę stać się konsolowym hitem ;D Jako, że jestem fanem metalu z miejsca mogą stwierdzić, że ścieżka dźwiękowa absolutnie kopie po czterech literach i zostawia konkurencję w przedbiegach. Usłyszymy m.in księcia ciemności Ozzy'ego, Mansona, Black Sabbath, Judas Priest (kilka kawałków już w demie się pojawiło, absolutnie rządzą) a to tylko wierzchołek góry lodowej happy.gif

Dobra, co w samej grze? A właściwie demku, bo z nim miałem przyjemność ;P Ten sam fragment pokazywany na targach E3, ale mnie to nie przeszkadza. Zawsze miło samemu pokierować "growym" Jack Black'iem i słuchać jego kozackich tekstów. Pierwsze co się rzuca w "ucho" to doskonały voice acting i teksty. Koleś, który je pisał zasłużył na VIPowskie wejściówki na koncert Behemotha. Coś czuję, że kilka jego wstawek wejdzie do kanonu tongue.gif

Co z resztą? Grafika jest jak najbardziej w porządku. Nic specjalnego, ale trzyma standart next-genów. Wiadomo, co do wielkości świata i długości gry nie mogę nic nowego powiedzieć... czekamy na pełną wersję. With power of metaaaal!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś mi o tej grze, więc jest przynajmniej jedna na którą czekam :cool: . Strasznie jestem ciekaw, jak się będzie prezentowała jako całość. Demka nie miałem okazji obcykać, ale widziałem zajawki z E3.

Swoją drogą, jeszcze niedawno było sporo kwasu wokół BL i mogło dojść do tego, że gra by się nie ukazała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, jeszcze niedawno było sporo kwasu wokół BL i mogło dojść do tego, że gra by się nie ukazała.
Nie wiem dokładnie o co im poszło, ale raczej znów o kasę. Dla nas jednak, graczy, najlepsze jest to, że spór się skończył i pozostaje nam tylko wyczekiwać wejście na scenę najlepszego roadiego, Eddiego Rigsa :tongue:

Hmm, taka mieszanka gatunkowa z metalową otoczką
To, jako fan metalu, uwielbiam najbardziej. Muza daje takiego kopa samej grze, że szkoda gadać. Najlepiej przekonać się o tym samemu :]

Ta gra kojarzy mi się z filmem Tenacious D, ten kto oglądał i zna ten zespół będzie wiedział o co chodzi ;p
Znam i dobrze ci się kojarzy. W końcu, Jack Black podkłada głos pod głównego metalowego herosa ;D

Na razie wygląda, że gra będzie mad epic! :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PSN jest już demo - tylko 1,6GB :) Już przeszedłem i skasowałem... nie by gra mi się nie podobała jest bardzo dobra. Samo demo jest dość krótkie jak ktoś oglądał filmy z rozgrywki to kończy się na tym jak Jack Black proponuje nałukę french kissing panience.

patrząc na demo to gra może nie olśniewa grafiką czy sposobem rozgrywki... arsenał będzie ciekawy natomiast i świat zapowiada się obiecująco. Ale co mnie chyba najbardziej w demie się podobało to muzyczka w tle... chyba bedzie jedna z niewielu gier gdzie music volume będę miał wyżej niż reszta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł do mnie pre-order Brutal Legend. Sam się zdziwiłem, ze tak szybko toteż nie miałem przy sobie kasy i powiedziałem pani z dpd sorry Winnetou ale jutro. Dzisiaj koło 15 dostanę grę. Wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze?

Tego samego dnia wręczyłem mojego xboxa facetowi z UPSu żeby pojechał z nim do Frankfurtu i dał mu nowe życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę na niej zawiodłem. Oczekiwałem slashera z otwartym swiatem, epickim soundtrackiem i humorem. Po demku byłem nastawiony jak najbardziej pozytywnie aż kupiłem pełniaka. No i właśnie, dostałem slashera ze średnio zrealizowanymi elementami RTS. Poza tym świat nie jest taki duży jakby się mogło wydawać, ale przynajmniej jest duzo do roboty. Gra bardzo dobra, ale po pierwszych 2-3 godzinach mija pierwszy zachwyt nią i robi się "tylko" dobra. A ja ją właśnie wymieniłem na inFamous i MotorStorm:PR. AAA... no i małe srpostowanie do tego co powiedział użytkownik Black Shadow. Jack Black użycza również swojego wizerunku :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem i zdecydowanie nie zgadzam się z powyższym postem. Gra jest kapitalna od początku do końca. Przez całą rozgrywkę wprowadzane są nowe mechanizmy i typy misji pobocznych, parę scen na pewno wryje się w pamięć (szczególnie szalony rajd po rozpadającej się świątyni Ormageddona). Zabawa niesie odległe skojarzenia z Giants: Citizen Kabuto i jest to jak najbardziej rzecz pozytywna. Oczywiście trzeba pochwalić GENIALNY soundtrack - kurczę, tu jest nawet Savatage, Mastodon czy Motley Crue! : ) Że już nie wspomnę o finałowej walce przy dźwiękach kultowego "Painkillera" Judas Priest... Miło się zaskoczyłem fabułą - nie jest tylko "jajczarska", na swój pokręcony sposób wciąga i naprawdę kibicujemy Eddiemu i s-ce w trakcie ich epickiego touru. : ) Misje poboczne są w obrębie typów bardzo do siebie podobne, ale że tych typów jest całkiem sporo, to nie przeszkadza aż tak bardzo - bez najmniejszego bólu zrobiłem wszystkie.

Dynamicznie, urozmaicenie, sandboksowo, zabawnie, ciekawie. Ósemka z plusem. Warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, nie da się skądś ściągnąć (kupić?) solówek z Brutal'a (mp3, wav, ogg, whatever...)?

Mogę ci jedynie zasugerować ściągnięcie z youtube'a filmiku na którym jest grana solówka, przekonwertowanie jej na mp3 i obcięcie jej tak, żeby było słychać samą solówkę. Polecam do tego programy:

- JDownloader

- Audacity

Prawdopodobnie sam będę coś takiego robił, żeby mieć fajowski sygnał na smsa :)

Jeżeli o sam Brütal Legend chodzi to jestem w połowie gry i jestem niemalże zakochany.

Ass-kickers unite!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla niej (i dla kolejnych Guitar Hero) zakupiłem PS3. I nie żałuję. Już kilka minut po rozpoczęciu rozgrywki poczułem się niemal jak w domu: hot rody, wielkie miecze, bestie, headbanding, no i przede wszystkim ostra metalowa muzyka! OST jest genialny, z utworami takich wykonawców jak Ozzy, Lita Ford, Angel Witch,Manowar czy Judas Priest. Zaskakująco dobrze wypada w praniu także rozgrywka: mechanizmy siekaniny i RTS-a są dobrze wplecione w rozgrywkę. Nawet fabuła mnie nie raziła i byłem ciekaw, jak historia się potoczy. Ogólnie gra jest znakomita i nie obraziłbym się, gdybym w przyszłości ponownie ujrzałbym na ekranie telewizora pana Riggsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym zaskoczeniem był Ozzy Osbourne jako "Guardian of Metal" :D Ogólnie gierka miodna, tryska humorem, a konstrukcja rozgrywki dosyć niecodzienna - niby to jakiś sandbox, niby nawalanka, niby wariacja na temat tower defense. Taka mieszanka mogłaby mi się szybko znudzić, ale na szczęście single to tylko 20 misji, zresztą bardzo przyjemnych. W ogóle pozostawiła po sobie tylko pozytywne wspomnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO warto jednak zaczekać na jakąś przecenę... chyba, że kogoś świerzbi ok. 70zł w kieszeni. Nie mówię, że nie warto, ale całkiem możliwe, że trafi do jakiś świątecznych przecen za 50%... albo i więcej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem chwilę w demo na konsoli u przyjaciela i od pierwszych chwil wiedziałem, że jest to gra dla mnie :D Na pewno nie jest jakoś mega wspaniała, genialna albo bezbłędna, ale ma kozacki soundtrack jaki śmiało może konkurować choćby z Guitar Hero, plejadę świetnych postaci wliczając w to głównego bohatera, Jacka Blacka, i innych jak np. dziadek Lemmy albo Ozzy Osbourne ;] Zresztą same teksty jak i gameplay były w porządku, więc nawet jeśli sporo po czasie to i tak się cieszę na wieść o istnieniu wersji PCtowej ^_^

\M/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\m/

Grę z pewnością ogram gdyż też słyszałem o niej same pochlebne opinie, jak najbardziej odpowiada mi tematyka tytułu i żałuję że nie zapoznałem się z nią wcześniej na konsoli, bardzo mi więc miło iż w końcu trafiła ona na steam. Cena mimo wszystko zaporowa, w końcu to już bodaj 4-letni tytuł. Obniżki, przybywajcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie grałem, ale za to widziałem gameplay... może nie taki odkrywczy (pytanie co ze sterowaniem?), ale jednak głównie z powodu klimatu (muzyka, postacie, muzyka... czy wspomniałem o postaciach? :D) chciałbym dodać grę do kolekcji.

Szczególnie, że robili ją ludzie od Psychonauts...

\M/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...