Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Program do powiększania zdjęć.

Polecane posty

Poszukuję programu, który powiększy mi zdjęcia, które dostałem MMS-em. Zdjęcia są w rozdzielczości 320x240 i nie mogę sobie ustawić na tapetę w telu bo fotka jest po środku a wkoło jest szare tło. Mam program Format Factory ale nie mogę na nim wymusić zwiększenia rozdzielczości. Ma ktoś taki program? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320x240? Możesz przecież kliknąć prawym przyciskiem myszki na pulpicie, wejść w "Właściwości", potem w "Pulpit", następnie "Przeglądaj" i wybierz swoje zdjęcie. Przed kliknięciem "OK" wybierz jeszcze opcję "Rozciągnij" z rozwijanego menu "Położenie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucasz je na pc, powiększasz wysokość do 320 i wycinasz tyle, ile ma być na tapecie [do 240 na szerokość]. Możesz ewentualnie dorzucić jakieś tło na górze i dole i potem zmniejszyć do odpowiednich rozmiarów. Kombinuj, nie ma innego sposobu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W akcie desperacji nawet ustawiłem 100x500 i było mniejsze od forumowego avatara. Powiecie co za głoupiec męczy się z jakimś zdjęciem... No fakt, ale to fota mojej ukochanej :laugh: Dopóki nie zmieni tela będę musiał się męczyć. Inne zdjęcia jakoś problemu nie robiły. Będę chyba musiał je jakoś przyciąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...