Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuba114

Gry z trybem Cooperative / współpracy

Polecane posty

Witam. Szukam gier z trybem cooperative (jak ktoś nie wie co to - trybem współpracy, gdzie można przechodzić grę w kilka osób ). Mogą to być gry ala Trine czy Shadowgrounds, coś jak Splinter Cell Chaos Theory bądź gry jak Serious Sam - ważne, by można było przechodzić grę z inną osobą, nie ważne czy to przez LAN, Internet czy na split screenie.

Wyżej wymienione gry odpadają, bo już je przeszedłem z kumplem ;)

Dzięki wielkie za wszelką pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili jest parę tytułów gdzie tryb coop. jest w miarę dobrze zrobiony,ale są to zazwyczaj tytuły konsolowe,a polecić mogę tutaj:

Army of Two-split screen

Resistance-jw

Poza tym tryb coop. posiada prawie każda gra on line,a polecić mogę fps-y takie jak CoD lub ETQW,w którym właśnie współpraca ma wielkie znaczenie z dobrze rozwiniętym VOIP'em i czatem drużynowym bądź globalnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że nikt nie wspomniał o prowodyrze coopa, Gears Of War :O !
Może się mylę, ale na "masową" skalę wprowadził tryb kooperacji Operation Flashpoint i w dodatku ograniczenia zależą tylko od twórcy danej misji (czy będziemy mięskiem armatnim czy pilotami helikopterów) - setki misji po multi zdają się to potwierdzać. I to na różną wielkość... od drobnych zadań dla czwórki komandosów do wielkich bitew nawet do 40 chłopa :) Jest co robić. Tylko nie wiem czy o taki coop chodziło autorowi tematu... :tongue:

... czy może tytuły na split screena, dwóch przechodzących kampanię (a tutaj Gears of War jak najbardziej)?

Przy okazji, jakie jest wasze zdanie - tryb coop w przyszłości będzie jeszcze ważniejszym elementem w grach? Czy może już osiągnął dobrą pozycję i jest podstawą w szanującym się tytule do grania po sieci? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej co-op będzie i już jest ważnym elementem. Przy tym trybie można naprawdę można się świetnie bawić.

A co do gier to:

-Kane&Lynch Dead Men

-No i w przyszłości (24 listopada już) Call of Duty: MW 2 (i oczywiście poprzednia część CoD:WaW)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Co-op już jest ważny, choć nie najważniejszy. U wielu gier porządny tryb multiplayer jest priorytetem.

Gry, które można przejść w trybie multiplayer? Nie znam, ale polecam Heroes of Might and Magic (II, III, IV, V - tylko w te grałem), Worms 4 oraz... Wielki Turniej Smoka Wawelskiego :happy:

Mam też kilka pytań:

1. Co sądzicie o multi w Left 4 Dead? Zastanawiam się nad kupnem tej gry i przy okazji chciałbym poznać Wasze opinie.

2. Jak wygląda tryb co-op w Fable 2 (Xbox 360)?

3. Czy ktokolwiek z Was używał/próbował użyć moda, który wprowadza tryb multiplayer do Morrowinda lub Obliviona? Czy to działa? Są bugi, a jeśli tak, to bardzo poważne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając na myśli prowodyra chodziło mi o bardzo sensownie zrobiony coop, dający mnóstwo frajdy tym 2 osobom a nie że GoW był pierwszy.

Co do modów do Tes 3 i 4. Słyszałem że oba istnieją, działają... i chyba tyle. Ta gra (specjalnie użyłem liczby pojedynczej) musiałaby mieć zbudowany silnik od nowa żeby jakieś sensowne multi zaistniało. W tej chwili te mody wyglądają tak że ty grasz u siebie a znajomy prowadzi postać NPC z dość mocno ograniczonymi możliwościami. Twój znajomy zaś widzi ciebie jako NPC i to jest cała magia tych modów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi ;) A teraz trochę sprostuję temat, bo zapomniałem dodać parę rzeczy na początku ;)

Po primo - chodzi mi o tytuły gier na PC - konsoli niestety JESZCZE nie posiadamy także póki co interesują nas gry na PC :)

Dalej - gry ala Call of Duty czy Enemy Territory (Quake Wars specjalnie omijam, bo mi gra nie podeszła tak bardzo jak kiedyś ET), Counter Strike czy Battlefield (czyli 2 teamy na siebie) odpadają, bo mi i kumplowi chodzi o granie we 2 głownie, nie mamy za bardzo ludzi żeby pograć w więcej osób a 1 na 1 w CoD czy ET to bezsens - aczkolwiek na porządnej mapce w CoD2 się gra wyśmienicie 1 na 1 ;)

Tak jak zauważył Black Shadow, chodzi nam raczej o gry ala split screen (choć niekoniecznie musi to być z takiej perspektywy) - chodzi głównie o to żeby przechodzić w 2(lub więcej) osoby kampanie (czy to z singla, ala Commandosy czy Splinter Cell Chaos Theory, co był specjalnie coop na multi przygotowany).

A więc tak jak bobsonrobson wspomniał, Rainbow Six Vegas 2 będzie dobrym przykładem - graliśmy póki co w pierwszą część i grało się bardzo fajnie ;) HAWX też chętnie spróbujemy, bo kiedyś polowałem na tą grę i jakoś o niej zapomniałem ;)

ArturMilan - możesz coś więcej opisać tego moda do SA? Interesuje mnie przede wszystkim czy jest w miarę stabilny i czy do gry trzeba pada z analogami? Bo ja mam aktualnie tylko pada bez gałek (i w Trine to przeszkadzało piekielnie bo kumpel musiał grać tylko wojownikiem :D)

SirDragon - jako fani gier RPG (bo za takie uważamy Heroesy - w King's bounty nie grałem póki co ani ja ani kumpel) w Heroesy oczywiście graliśmy - grzech by było w tą serie nie pograć na sieci ;)

Co do Left 4 Dead to powiem ci tyle - ta gra wgniata w fotel! :) Eksterminacja zainfekowanych w 4 osoby (najlepiej z kumplami) daje naprawdę masę frajdy, nawet jak na końcu mapy ostatniemu ocalałemu z drużyny wydaje się że już koniec mapy jak na horyzoncie pojawia się Safe House a tu nagle wylatuje znikąd Tank :P Takich smaczków jest masę aczkolwiek gra naprawdę wyśmienita - a szczególnie jak mówiłem z kumplami ;) Fakt, grałem póki co na Non-Steam (wiem, jestem ohydnym piratem, ale nie lubię kupować kota w worku) - ale oryginał zamawiam w listopadzie ;)

Sciass - mod wprowadzający mutli do Obliviona był robiony ale prace nad nim chyba zostały wstrzymane - także pewnie póki co nie przyjdzie nam pograć w Obliviona z kumplem ;)

Z tych co się doszukałem (bądź tu w temacie padły - przepraszam jak po kimś zdubluje) :

- Gears of War - choć w niego nie grałem sam jeszcze nigdy, ale spróbuję.

- Kane & Lynch - to by było bardzo kuszące aczkolwiek pad pod XKlocka mnie trochę odstrasza, bo takowego nie posiadam,

- Władca Pierścieni Powrót Króla - bardzo fajny Cooperative, aczkolwiek gdyby gra była dłuższa to by było już naprawdę dobrze ;)

- Red Alert 3 - przechodzenie misji z kumplem jest co prawda tylko dostępne na Internecie (co za idiota to wymyślił, żeby nie dało się grać po lanie?!) ale jest już kilka modów żeby to obejść - i da się przechodzić kampanie z single playera za pośrednictwem LAN'a ;)

Także proszę jeszcze o jakieś tytuły - zapewne pomoże to nie tylko mi ale i masie innych osób, bo gry trybem współpracy są coraz bardziej poszukiwane przez ludzi :)

Dzięki za wszelkie odpowiedzi ;)

p.s. Operation Flashpoint to gra bardzo fajna,wiem, ale mimo wszystko dość frustrująca(a frustracji po ostatniej mapie w Trine nam póki co wystarczy :P) :P Nowego OF nie widziałem bo mi pewnie nie bardzo ruszy także on też odpada ;)

Za przyzanie się do grania na non steamie otrzymujesz ostrzeżenie. Dobrze, że przyznajesz się, ale skoro jesteś odpowiedzialny to musisz ponieść konsekwencje.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o takie gry, to jedyne doświadczenie mam z Call of duty world at war.

Generalnie grało mi się bardzo przyjemnie. Fajnie jest grać w taką gierkę, wiedząc, że co najmniej jeden z kompanów to prawdziwy gracz.

Minusów nie widzę. No chyba że trafi się na jakiegoś idiotę, który psuje grę. Ale to rzadkość.

Fajnie by było, gdyby K&L miał tryb cooperative. Na razie czekam na II część. Może wtedy będzie...A wtedy Nicek będzie szalać jako Lynch :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swat 4 - co op przez neta polecam !

terminator salvation - splitt screen

resident evil 5 - chyba splitt screen

house of the dead 1,2,3 - granie na jednym ekranie

toca 2 - splitt screen

watchmen 1,2 - granie na jednym ekranie

klasyk fighting force - j.w.

settlers 2 - splitt screen

hmm no jeszcze dorzucilbym pes'a 6 z niewyobrazalna grywalnoscia ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FoxMoulder: o Lego Star Wars zapomniałem, fakt, dzięki za przypomnienie ;)

HammerHead: CGS? Hmm kupuje CDA dość regularnie ale może akurat tamten numer ominąłem ;) Przyjrzę się temu tytułowi bliżej, dzięki ;)

zecik: w Swata 4 graliśmy w 3 kiedyś - gra wyśmienita, pewnie się zastanowimy nad nią. Terminator i Resident Evil 5 przypuszczam ze mi na kompie w chwili obecnej nie ruszą (GF6600) ale że za niedługo wymieniam sprzęt to skorzystam z tej rady ;) Co do reszty - to zamiast toci 2 wole mimo wszystko Race Drivera (no najnowszej nie widziałem jeszcze), w Watchmenie nie wiedziałem że jest multi więc spróbujemy, House of the Dead też zobaczymy ;) Settlers 2 odpada - jak nie ma znaczenia dla mnie grafika w grach tak już do settlersa 2 nie dam rady dziś wrócić - a Fighting Force wymiata! :P

Dzięki kolejny raz za odpowiedzi i jak ktoś ma coś jeszcze to czekam na info ;) Mogą być sportowe ala FIFA/PES/NBA/itp albo samochodówki ;) Dzięki z góry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...