Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bingo21

Komputer nagrywa dźwięki z głośników i słuchawek.

Polecane posty

Mam następujący problem: Ostatnio nudziło mi się i postanowiłem frapsem zrobić video-poradnik do kilku gier. Jednak miałem problem, gdyż w filmiku było tylko słychać słowa wypowiedziane do mikrofonu w czasie nagrywania, a zależało mi na tym, aby fraps nagrywał także dźwięk z gry. Po kilku kombinowaniach w ustawianiach "Dźwięków i urządzeń audio" udało mi się to osiągnąć. Jednak teraz mam taki problem: gdy rozmawiam z kimś np. przez skype i puszczę muzykę w słuchawkach od komputera, osoba z którą rozmawiam słyszy puszczoną muzykę, nawet jeżeli mikrofon jest wyłączony, co strasznie przeszkadza. Więc moje pytanie jest takie: Jak przywrócić ustawienia do poprzedniego stanu aby muzyka włączona w komputerze nie była słyszalna dla osoby z którą rozmawiam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie zresztą do tego czasu pewnie sam już to rozwiązałeś:)

Mam pytanie i myślę że będize pasowało do tego tematu:

Czy można coś zrobić żeby mikrofon nie nagrywał dżwięku z głosników? Chodzi o to że kiedy np. rozmawiam z kimś przez skype'a to chciałbym włączyć sobie jakąś muzykę i żeby ta druga osoba jej nie słyszała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...