Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nwm

Czy temperatury CPU i GPU są ok?

Polecane posty

Mam proca c2d e8200 2.66 dziś odkurzyłem cały sprzęt z postanowieniem "będę kręcił" Na chłodzeniu proca siedziała warstw metrowego puchu powietrze tam na 100% nie wpływało. Po od syfieniu bujnolem go do 3ghz ale na 2.66 luknolem na temp i było tak 42/43 normal 53/54 stres, po podkręceniu mam w spoczynku 45/46/47 w stresie do 70 nawet ;/ nie mam pojęcia jakie powinny być temperatury normalne :huh: A teraz gpu 8800 gts 512 standardowe zegary wentyl na 37% 58* spoczynek nawet do 88* stres :dry: Nie mam pojęcia jak tam sie dostać na 100% jest zasyfiona jak proc i nie wiem jak wyczyścić sprężonym powietrzem nie dmuchnę nie rozkręcę bo jedna śrubka tego plastiku jest obrobiona lutem nie wiem co z tym robić. Tu widać ten lut czy co to tam jest. Śrubka na samej górze na zadku karty.

http://www.legitreviews.com/images/reviews...eforce_back.jpg

2 pytania:

1. Stare c2d e8200 może nieść te 70* czy to jednak za dużo? I jakie są standardy?

2. Da się jakoś osunąć tą osłonkę kart nie grzejąc lutownica tego zabezpieczenia śrubki albo skrobania nożem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura procesora jest znośna o ile na BOX-ie kręcisz. Co do grafy to jeśli masz jakąś gwarancję to oni powinni Ci wyczyścić bo samemu można coś popsuć. Albo daj do serwisu. Za parę groszy wyczyszczą Ci cały komputer. Ale jeśli sam chcesz wyczyścić grafę to spróbuj tym sprężonym powietrzem dmuchnąć gdzieś pod tą obudowę karty. Ja tak czyściłem swojego GF 8800 GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...