Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wortax

Zmiana internetu Multimo na łączu TP SA na Netię

Polecane posty

Witam. Dzwoniłem na infolinię netii i okazało się że żeby mieć netię to muszę mieć telefon w tpsa a nie w multimo (na łączu tpsa) i w związku z tym mam pytanie: Jaki najtańszy abonament miesięczny na telefon w TPSA (jaki dokładnie plan tp) muszę mieć aby móc założyć netię ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rady:

Po pierwsze - zadzwoń na infolinię netii - na pewno jakoś postarają Ci się pomóc.

Po drugie - przeczytaj umowę i regulamin tej Mulltimo. Zazwyczaj jest tak że jeżeli w terminie 30 dni od wygaśnięcia umowy nie złożysz oświadczenia o jej zakończeniu, to jest ona automatycznie przedłużana na dalszy czas nieoznaczony (jak rozumiem chodzi Ci tu tylko o net). Z telefonem prawdopowobnie jest tak że wystarczy odstąpić od umowy i tyle. Ale mówię - przeczytaj regulamin lub do nich zadzwoń.

W TPsie wystarczy iść do ich punktu i pracownik Ci po prostu podyktuje odpowiednią treść pisma - jak będzie w Multimo - nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzwoniłem na infolinię netii i okazało się że żeby mieć netię to muszę mieć telefon w tpsa a nie w multimo (na łączu tpsa) i w związku z tym mam pytanie: Jaki najtańszy abonament miesięczny na telefon w TPSA (jaki dokładnie plan tp) muszę mieć aby móc założyć netię ?

Edytowałem już pierwszy post na taki sam jak ten, aby nie aby nie robić bałaganu. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej mieć i tel i net w TP? Pamiętam że jak miałem neo i bywałem w Tp punktach to strasznie dużo ludzi przychodziło żeby wrócić z netii do Tp - dlaczego, nie wiem - ale dawało do myślenia...

Poza tym w razie problemów kto wie czy nie będą Cie odsyłać jedni do drugich... ale to tylko przypuszczenia, niech najlepiej się wypowie ktoś kto ma tel w tp i net w netii.

BTW - nie masz innych możliowości założenia netu? Ja polecam UPC - tanio, szybko i bez problemów, tylko że oni mają w niewielu miejscach tak naprawdę zasięg - głównie po blokach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...