Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zniszczyciel666

Gadające reklamy w sieci

Gadające reklamy w sieci  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzicie?

    • Najbardziej mnie wkurza, że nie da się ich w żaden sposób wyłączyć
      17
    • Uważam to za dobry chwyt reklamowy.
      1


Polecane posty

Argh. To bardzo denerwuje. Dobra - wytrzymam wyskakujące reklamy ładujące się 5 sekund. Ale gadająca reklama, przy ścinającym necie i muzyce - to nie jest ciekawe. I nie mówie tu tylko o Carlo Rossi. Na Interii reklama Neostrady - kilka razy dłuższa + reklama zasłaniająca ekran...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie twierdzić, iż przez wino człowieka nie nachodzą mordercze myśli....Niestety, mam dziwne przeczucie, że to będzie do 23 października :icon_eek:, Do dnia tej premiery płyty czy coś.

@ Player- chybe, że w redakcji. Modzi nie mają wpływu na to.

Gofer napisał w propozycjach forum:

"PPM na reklamie, właściwości, wycisz flasha".

Może pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensje o takie reklamy, to raczej powinno się kierować do właściciela serweru, na którym znajduje się forum. Nie sądzę, żeby ekipa CDA miała w tym temacie za wiele do powiedzenia.

I tak, zgadzam się, że tego typu reklamy są cholernie irytujące. Mnie osobiście wręcz zniechęcają do reklamowanego w ten sposób produktu.

BTW, znajdzie się choć jedna osoba, która w ankiecie wybierze drugą odpowiedź :happy: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się spytam - jak to nie da się tego wyciszyć? Klikasz na ikonkę głośnika i voil?. I tak, tego typu reklamy działają mi na nerwy - nie ma nic gorszego niż piosenka przerwana przez drącego się lektora. Pół biedy gdy stoją w miejscu, ale gdy ten grajdół zjeżdża niżej podczas przewijania strony... wtedy tracę nad sobą panowanie ;) Niektóre z tych potworków mają tzw. "uciekający X" - to już jest gruba przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaznaczę ani jednej ani drugiej odpowiedzi, bo żadna z nich nie ma w moim przypadku "zastosowania". Bo jak słucham muzyki i teoretycznie mogłoby mi to przeskadzać, to wszystkie inne dźwięki są u mnie automatycznie wyciszane, więc nie ma problemu. A jak nie słucham muzyki, to i tak dźwięk jest wyciszony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh. To bardzo denerwuje. Dobra - wytrzymam wyskakujące reklamy ładujące się 5 sekund. Ale gadająca reklama, przy ścinającym necie i muzyce - to nie jest ciekawe. I nie mówie tu tylko o Carlo Rossi. Na Interii reklama Neostrady - kilka razy dłuższa + reklama zasłaniająca ekran...

Reklamy wyskakujące nie są tak irytujące bo reklama zawsze "łazi" za tobą, i znacznie łatwiej się jej pozbyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egh, w sumie spamowy temat bo i tak nie mamy na to wpływu. Coś za coś - za serwer pod stronę też trzeba z czegoś zapłacić, więc wyłączanie reklam to strzał w kolano właściciela.

Zamknięcie tematu czynię, bo wszystko zostało powiedziane a i do niczego w sumie to nie doprowadzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...