Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Belisek

Sacred

Polecane posty

Gość Belisek

Czy ktokolwiek przeszedl ta gre? [ oprocz CormaCa of kors ]

Nie moge przejsc misji [ glowny quest] z umierajacym zolnierzem ktory prosi o wode.... zrodlo znalazlem [stoi przy nim kobyla] jest woda... ale nic nie mozna zrobic?????? HELP!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek przeszedl ta gre? [ oprocz CormaCa of kors ]

Nie moge przejsc misji [ glowny quest] z umierajacym zolnierzem ktory prosi o wode.... zrodlo znalazlem [stoi przy nim kobyla] jest woda... ale nic nie mozna zrobic?????? HELP!!!!!!!!

Otworz konsole i wpisz "wasser" (bez cudzyslowiu). W niespatchowanej grze czasem ujawnia sie bug polegajacy na tym, ze buteleczki z woda nie ma tam, gdzie powinna byc. Jak wklepiesz "wasser" w konsoli, to pojawi sie ona tam gdzie trzeba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belisek

ja to mam farta... teraz misja z hrabina .. wdowka chyba... musze z nia pogadac a tu nic... tylko macha lbem i moja postac tez....

moze mam patch stary ?? jaki jest najnowszy?? albo moze znowu magiczna komenda :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ajaf
najnowszy path to 1.6, ale jak masz pirata to możesz się pożegnać z łataniem :)

Jak ma sie pirata to mozna zawsze craka sciagnac :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gobo

Ja mam inny probelm minowice nie wim jak (i czy w ogole) sie da przetransportowac postac ktora zrobilem na multi potem czaskalem lvl na singlu ale teraz gdy wchoze na multi to mam tylko ta 1 lvl a nie 10lvl co mam zaorbic i czy w ogle sie da (mowie o multi na lanie bo chiialbym sie z kumplm powymienc przedmiotami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belisek
Ja mam inny probelm minowice nie wim jak (i czy w ogole) sie da przetransportowac postac ktora zrobilem na multi potem czaskalem lvl na singlu ale teraz gdy wchoze na multi to mam tylko ta 1 lvl a nie 10lvl co mam zaorbic i czy w ogle sie da (mowie o multi na lanie bo chiialbym sie z kumplm powymienc przedmiotami)

Sam gram w lanie i ubolewam strasznie z powodu braku mozliwosci importu postaci [choc ma to sens bo te wszystkie artefakty daja niezla premie.. i kazdy mialby po jednym :P ] ale nie pojawil mi sie taki blad...

Odnosnie pytania V^Mario gdzies czytalem o pracach polonizacyjnych..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gobo

czyli nici z fajnego grana ;/ bo na lanie wpenia mnie to ze za kazdym raazem trzeba od noa questy robic (chyb ze serv zostanie ale to jest u nas niemozliwe )wiec zostaje singiel a szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Belisek

dla mnie nawet singiel nie zostaje [ chyba ze CormaC ma jeszcze jakas magiczna komende w zanadrzu :D ] skoro mi sie main quest buraczy...

Ciagle nie wiem czemu ci sie ta postac rozwalila.. mozes cos majstrowal przy grze :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko mianowice co jest w pełnej wersji po tym ogrze gdzie się kończy demo??I czy sacred będzie po polskku??

Zapewne jest duzzzzo duzo siekania i zbierania przedmiotow jak to w tego typu grze :). A co do polskiej wersji to bedzie to wersja kinowa (czyli tylko napisy polskie) i premiera zapowiadana jest bodaj jeszcze w tym tygodniu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od kumpla, że Pl ma wyjść w ten piątek. Czekam na wersję zlokalizowaną, kinówka mówisz - bardzo dobrze.

O co chodzi z tym pathowaniem piratów, tzn. z niemożliwością zrobienia tego :?: Czyżby jakieś nowe zabezpieczenia się pojawiły, czy są od dawna, a ja po prostu o tym nie wiem :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość firz

Mam pytanie dotyczace Sacred ale w wersji demo

Czy komus udalo sie dostac do wiezy na wysepce na poludnie od kolesia,ktory robi combosy? Na mapie widac tam jakos konstrukcje , chyba portal. czy mozna go jakos uzyc?

W czwartek Cenega wysyla Sacred w przedsprzedazy juz nie moge sie doczekac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior

ja również :) zamówiłem se przed premierą i czekam. Ciekawe kiedy dotrze? Co do piratów... pirackich wersji sie nie da pathować, i wogóle jeśli masz problemy z grą to prawdopobonie wina pirata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie smieszni jesli uwazacie ze piratow sie nie da spaczowac :twisted: skoro sie nie da to po co wychodza cracki do kolejnych wersji :?: Ale moze to lepiej przynajmniej wasza niewiedza skloni was do kupowania oryginalow :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość genius

A co wolisz okradać ludzi którzy swoją cięzka pracą tworzą gry. To nie jest fair, postaw się na ich miejscu, miło by ci było. To proszę cię po koleżeńsku, zanim wkroczą moderatorzy, nie nakłaniaj nikogo do kupowania piratów i nie rozpowszechniaj wiedzy na temat nielegalnych kopii, gartuluje ci wiedzy, ale zatrzymaj ja dla siebie!!!! :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie naklanialem do kupowania pirackich wersji gier (przeczytaj dokladnie ostatnie zdanie mojego poprzedniego posta) wrecz przeciwnie. Moze rzeczywiscie nie powinienem udostepniac takiej informacji naszej braci komputerowej. Przepraszam :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość genius

Sorry, trochę się zagalopowałem, ale sam wiesz ile razy trzeba zwracać uwagi na takie tematy, co chwila ktoś z tego powodu otrzymuje ostrzeżenie, a na jego miejsce pojawia się następny!! :arrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czy ktos sie dostal do tej wiezy na poludniowy zachod od areny gladiatorow?? obszedlem prawie caly brzeg tego jeziora (nie liczac poludniowego ale tam to sie chyba od wschodu trzeba dostac ale to kawal drogi) i nie moge znalesc zadnego wejscia czy mostu

a moze da sie jakos na te lodki wsiasc ktore przy brzegach stoja??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wieża to punkt wypadowy do wszystkich ważniejszych miejsc w grze.... W kampanii dla pojedyńczego gracza NIE ma szans by się tam dostać :D

Gobo..... a wyeksportowałeś postać z singla ?? Ja się naciąłem na to, że to nie jest Diablo i postacie wyeksportowane są na takim poziomie na jakim je utworzono. Nie zmienia się nic, doświadczenie, ekwipunek... Trzeba ponownie wyeksportować :D

A w multi mozna grać w cooperative... wtedy serwer ma możlowość zrobienia save i późniejszej kontynuacji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...