Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stolek7

Rozwiązany: Belief&Betrayal Problem z grą pod vistą

Polecane posty

Proszę o pomoc gra nie chodzi pod vistą jest patch ale niestety nie da się go zainstalować gdyż pisze że nie mamy wersji gry 1.0 . Po raz kolejny jako posiadacz visty nie mogę sobie pograć i na prawdę jest to irytujące przecież to nie jest system wprowadzony na rynek wczoraj . Aha i proszę nie pisać podpowiedzi w stylu przeinstaluj grę to Nic NIE POMAGA i nie ma nic wspólnego z tym problemem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc gra nie chodzi pod vistą jest patch ale niestety nie da się go zainstalować gdyż pisze że nie mamy wersji gry 1.0 . Po raz kolejny jako posiadacz visty nie mogę sobie pograć i na prawdę jest to irytujące przecież to nie jest system wprowadzony na rynek wczoraj . Aha i proszę nie pisać podpowiedzi w stylu przeinstaluj grę to Nic NIE POMAGA i nie ma nic wspólnego z tym problemem .

Właśnie ściągnąłem bibliotekę potrzebną do uruchomienia gry z strony www.d3drmdll.com zgodnie z instrukcją skopiowałem plik d3drm.dll do katalogu c:\Windows\System32 i gra mi ruszyła. Pozdrawiam :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ściągnąłem ten plik. Jednak gra nadal nie działa. Klikam na aplikację , pojawia się czarny ekran....i to wszystko - czekałem 10 minut i nic się nie dzieje.

Szkoda, chciałem pograć w przygodówkę.

Może zna ktoś rozwiązanie tego problemu bo już mnie szlag trafia powoli. Kolejna gra, która nie działa pod Vistą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...