Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freuer

Rozwiązany: zbyt szeroki monitor czy za słaba karta graficzna?

Polecane posty

witam, mój problem polega na tym że nie wyświetlają mi się uruchomione gry, niedawno troche zmieniałem sprzętu więc pewnie w tym tkwi problem, no więc tak:

kupiłem sobie procesor Pentium 4 2,8GHz (niepytajcie gdzie takie dają:P) bo tylko taki pasuje pod moją płytę główną

kupiłem nowy większy dysk ale to nie ma znaczenia

mam teraz nowy panoramiczny monitor LCD Acer x223HQ 21,5"

posiadam od dość dawna kartę graficzną ATI Radeon 9550/x1050 256MB

pamięć RAM 1,2GB

directX 9.0c

wiele gier nie działa mi poprawnie, nawet z waszych płytek, obraz jakby się rozmywał podczas gry, w niektórych wchodzi do menu w niektórych wogóle nie wchodzi do gry, cud że muzyczke słychać :P

rozdzielczość mam ustawioną na 1920x1080 - wiem że to za dużo ale zmniejszenie rozdziałki w windowsie czy grze nic nie daje

niektóre gry uruchamiają mi się bez problemu, np red alert 2 czy gothic 2, warzone 2100 - są to już stare gry, więc to może jednak wina karty graficznej?

dostałem kilka opinii na dość użytecznym forum, ale może tutaj ktoś mi powie co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak pisze Digger.Ja podam lepszy przykład. To tak, jak byś do malucha wsadził silnik z najnowszego WV Golfa. Zbyt duża rozdzielczośc, do takiego sprzętu to raczej bym brał panoramę 19" z rozdzielczością 1440x900, bo mniejszych nie ma sensu kupować, o ile takowe są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie ktoś kto patrzy na problem przez inne szkiełko :P

ze starych gier nie chodzą: GTA 3, Empire Earth II, Imperial Glory,

z nowych (nowszych) gier nie chodzą a chodziły: Sims 3, GTA SA

pewnie jeszcze by coś jeszcze nie chodziło ale nie chce mi sie sprawdzać co mi chodzi... nie o to w rozrywce chodzi

nie chodzą mi też gry z płyt CD-Action, które spełniają wymagania gier, rzadko piszą jaki ma być radeon czy geforce, głównie piszą ile ma być pamięci karty

co do zasilacza to... sory moze sie nie znam ale na zasilaczu pisze: MODEL FEEL 350ATX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz to zabójca dla twojego kompa.

U babci w kompie o wiele słabszym ten zasilator odszedł wraz z płytą główną i ramami a był tylko uzywany do neta itp ^^

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=3991

ta zasiłka spokojnie wystarczy do Twojego kompa ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...