Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LordRPG

Instalacja sterowników

Polecane posty

Procesor Intel? Core? 2 CPU 6300 @ 1.86Ghz

Karta graficzna NVIDIA GeForce 7600 Gt VRAM 256mb wersja sterownika 0.93.71

Karta dzwiękowa Reatlek HD Audio output wersja sterownika 5.10.5282

Microsoft Windows XP Home Edition

DirectX 9.0c (Nov2008)

W opcjach Mass Effecta z menu gdzie możemy stworzyc ikony (Jak w Jade Empire) Jest napisane że jest za słaba wersja sterownika karty graficznej tak samo jest w TimeShift .

Na D mam 35,4 GB

Na E mam 45,4 GB

Na C mam 21,8 GB

NAPISAŁEM WĄTEK O TYM http://forum.cdaction.pl/Mass-Effect-BLAD-t54748.html

Cragir dał link do nowszej wersji sterowników .

Jak ją zainstalować ? Czy coś usunąć ?

Pierwszy raz mam doczynienie z sterownikami .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj stare i zainstaluj nowe.

Sterowniki odinstalowujesz wchodząc kolejno w: Start ---> Akcesoria ----> Panel sterowania ----> Dodaj lub usuń programy.

Z listy programów na Twoim dysku wybierasz i usuwasz NVIDIA Drivers. Komputer sam się zrestartuje po usunięciu starych sterowników do Twojej karty graficznej. Po restarcie możesz spokojnie zainstalować nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po znajomości napiszę.

Na początek wchodzisz w Panel Sterowania->Usuń lub dodaj programy i na liście szukasz NVIDIA DRIVERS i musisz je odinstalowywać. Odpalasz instalkę nowych sterowników czekasz aż się zainstalują uruchamiasz ponownie komputer i koniec. Po zainstalowaniu będziesz musiał sobie tylko ustawić rozdzielczość ekranu ale to raczej wiesz jak zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno, bo ktoś już odpowiedział przed nim. A co do programu DC, to tak, jest potrzebny. Kasuje on wszystkie pozostałości po starym sterowniku. Jeżeli go nie użyjesz, to może i stare elementy sterownka mogą się ze sobą gryźć. Aby go użyć musisz odinstalować stary sterownik, uruchomić komputer w trybie awaryjnym, użyć programu i uruchomić komputer normalnie. Po wszystkim instalujesz nowy sterownik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj stare i zainstaluj nowe.

Sterowniki odinstalowujesz wchodząc kolejno w: Start ---> Akcesoria ----> Panel sterowania ----> Dodaj lub usuń programy.

Z listy programów na Twoim dysku wybierasz i usuwasz NVIDIA Drivers. Komputer sam się zrestartuje po usunięciu starych sterowników do Twojej karty graficznej. Po restarcie możesz spokojnie zainstalować nowe.

Czy komuter sam się zrestartuje czy ja mam zrestartować w START->WYŁĄCZ KOMPUTER->WYŁĄCZ czy guziczkem przy przycisku startu ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz nowy sterownik i dc.

Instalujesz dc.

Kasujesz stary sterownik.

Uruchamiasz dc w trybie awaryjnym i kasujesz śmieci po starym sterze.

Włączasz komputer normalnie i instalujesz sterownik.

Uruchamiasz komputer ponownie i ustawiasz właściwą rozdzielczość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc na początek ściągasz Driver Cleaner-a instalujesz go. Następnie odinstalowujesz stare sterowniki od karty graficznej, uruchamiasz ponownie komputer i podczas ładowania się windy wciskasz F8 i wybierasz tryb awaryjny. Uruchamiasz Driver Cleaner-a czyścisz pozostałości po starych sterach, ponownie uruchamiasz komputer ale już nie wchodzisz w tryb awaryjny, instalujesz nowe sterowniki na końcu instalator spyta się czy uruchomić ponownie komputer klikasz TAK i możesz cieszyć się nowymi sterownikami.

EDIT: Chyba robię się zbyt wolny.

Nie Ty jeden, też tak ostatnio mam. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w necie

Ale

Driver Cleaner to program mający za zadanie pomóc przy usuwaniu zbędnych plików i wpisów w rejestrze systemowym, pozostałych po odinstalowaniu sterowników. Czyści pozostałości sterowników do kart graficznych opartych o chipsety ATI i nVidia, kart muzycznych Creative oraz oprogramowania ATI Multimedia Center. Wraz z programem dołączony jest Cab Cleaner - przeznaczony dla Windows XP program usuwający nadpisywane przez Service Packi pliki CAB. Przed uruchomieniem dobrze jest się zapoznać z instrukcją obsługi (niestety tylko w języku angielskim).

Uwaga!

Program przeznaczony wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników.

CZY JEST POLSKA WERSJA ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...